SIA Hansa3REAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 524 819 | 493 286 | 528 622 | 511 106 | 604 335 | 554 974 | 753 604 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8 986 375 | 10 702 131 | 10 504 408 | 10 651 330 | 9 631 431 | 9 654 573 | 9 468 174 |
| Aktīvi kopā | 9 511 194 | 11 195 417 | 11 033 030 | 11 162 436 | 10 235 766 | 10 209 547 | 10 221 778 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 410 013 | 593 786 | 602 362 | 452 218 | 8 019 266 | 380 448 | 375 213 |
| Ilgtermiņa saistības | 8 638 030 | 8 307 742 | 7 886 383 | 7 772 106 | 27 791 | 7 228 837 | 7 195 711 |
| Saistības kopā | 9 048 043 | 8 901 528 | 8 488 745 | 8 224 324 | 8 047 057 | 7 609 285 | 7 570 924 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -37 849 | 120 579 | 250 396 | 393 827 | -749 403 | 411 553 | 50 592 |
| Pašu kapitāls kopā | 463 151 | 2 293 889 | 2 544 285 | 2 938 112 | 2 188 709 | 2 600 262 | 2 650 854 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 454 | 320 285 | 1 309 765 | 1 386 980 | 1 279 523 | 1 322 076 | 1 212 759 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -30 475 | 201 151 | 602 696 | 741 367 | -255 586 | 876 348 | 455 484 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -37 849 | 121 459 | 250 396 | 393 827 | -749 403 | 411 853 | 50 592 |
| Pārskata gada peļņa | -37 849 | 120 579 | 250 396 | 393 827 | -749 403 | 411 553 | 50 592 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "TECHINVEST" — 2 kopīgas personas
- SIA Evo Stage Investments — 2 kopīgas personas
- SIA Hansa.RE — 2 kopīgas personas
- SIA Hansa1RE — 2 kopīgas personas
- SIA Hansa2RE — 2 kopīgas personas
- SIA Hansa4RE — 2 kopīgas personas
- SIA "Glucksburg Investment"
- SIA "Hansahold"
- SIA "R Stage Consulting"
- SIA "Snowision"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EVOLUTION"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Finvest"
Kopsavilkums: SIA Hansa3RE
Pārskats
SIA Hansa3RE (reģ. nr. 44103129726) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Elijas iela 17 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 212 759 €, par 8,3% mazāk nekā gadu iepriekš (1 322 076 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 272% gadā. 2025. gada peļņa bija 50 592 € (4,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 242 552 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 10 221 778 € un pašu kapitāls 2 650 854 € (25,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir HansaRE Fund I KS.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.