SIA "Hansahold"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 96 682 | 190 691 | 239 331 | 323 765 | 243 851 | 404 336 | 751 335 | 1 359 592 | 584 205 | 524 147 | 3 081 677 | 2 728 221 | 2 666 671 | 2 134 716 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 745 260 | 3 515 989 | 3 801 698 | 2 796 210 | 3 863 536 | 4 319 650 | 13 111 359 | 11 236 616 | 12 039 476 | 15 382 595 | 11 900 766 | 9 633 302 | 10 121 117 | 10 679 756 |
| Aktīvi kopā | 1 841 942 | 3 706 680 | 4 041 029 | 3 119 975 | 4 107 387 | 4 723 986 | 13 862 694 | 12 596 208 | 12 623 681 | 15 906 742 | 14 982 443 | 12 361 523 | 12 787 788 | 12 814 472 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 35 751 | 28 538 | 42 269 | 221 259 | 133 143 | 117 749 | 23 907 | 879 752 | 1 955 758 | 447 734 | 439 939 | 372 209 | 324 853 | 232 324 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 816 645 | 3 612 101 | 3 945 582 | 2 679 471 | 3 899 817 | 3 895 427 | 232 487 | 1 125 987 | 9 980 932 | 14 418 382 | 12 579 476 | 9 541 830 | 9 497 536 | 5 805 583 |
| Saistības kopā | 1 852 396 | 3 640 639 | 3 987 851 | 2 900 730 | 4 032 960 | 4 013 176 | 256 394 | 2 005 739 | 11 936 690 | 14 866 116 | 13 019 415 | 9 914 039 | 9 822 389 | 6 037 907 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 145 784 | 76 495 | 51 137 | 213 578 | 65 182 | 636 383 | 13 598 796 | 586 419 | 96 522 | 353 635 | 922 402 | 484 456 | 517 914 | 211 124 |
| Pašu kapitāls kopā | -10 454 | 66 041 | 53 178 | 219 245 | 74 427 | 710 810 | 13 606 300 | 10 590 469 | 686 991 | 1 040 626 | 1 963 028 | 2 447 484 | 2 965 399 | 6 776 565 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 18 393 | 2522 | 11 870 | 47 826 | 37 373 | 44 765 | 33 958 | 18 053 | 20 836 | 16 713 | 29 700 | 23 100 | 20 310 | 30 440 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -11 006 | -19 907 | -17 836 | 4425 | -17 580 | -67 652 | -233 897 | 96 593 | -416 559 | -157 699 | -140 211 | -164 831 | -114 139 | -541 665 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 173 335 | 90 831 | 78 872 | 221 305 | 75 489 | 649 256 | 13 722 697 | 586 844 | 96 604 | 353 688 | 922 402 | 484 456 | 517 914 | 211 124 |
| Pārskata gada peļņa | 145 784 | 76 495 | 51 137 | 213 578 | 65 182 | 636 383 | 13 598 796 | 586 419 | 96 522 | 353 635 | 922 402 | 484 456 | 517 914 | 211 124 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 64 000 | 47 511 | 210 000 | 0 | 735 800 | 1 144 000 | 10 000 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "GLASAU" — 2 kopīgas personas
- SIA "Hansa+" — 2 kopīgas personas
- SIA "TECHINVEST" — 2 kopīgas personas
- SIA Hansa.RE — 2 kopīgas personas
- SIA P37 — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Finvest" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MIGLAS AGRO" — 2 kopīgas personas
- A3E HOLDINGS SIA
- SIA "Glucksburg Investment"
- SIA Evo Stage Investments
- SIA Hansa1RE
- SIA Hansa2RE
Kopsavilkums: SIA "Hansahold"
Pārskats
SIA "Hansahold" (reģ. nr. 40003745390) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Alberta iela 13.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 30 440 €, par 49,9% vairāk nekā gadu iepriekš (20 310 €). No 2011. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,0% gadā. 2024. gada peļņa bija 211 124 € (694% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (14). 2024. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 7610 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 12 814 472 € un pašu kapitāls 6 776 565 € (52,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.