SIA "MEŽBRĒĶI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1858 | 71 122 | 86 126 | 70 922 | 119 227 | 139 354 | 172 549 | 139 645 | 218 226 | 129 193 | 191 946 | 446 881 | 617 049 | 515 183 | 528 909 | 484 383 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 203 667 | 262 607 | 401 099 | 789 984 | 974 756 | 1 018 355 | 1 471 464 | 1 625 697 | 1 642 923 | 1 568 858 | 2 246 922 | 2 592 481 | 2 931 619 | 2 826 583 | 2 737 939 |
| Aktīvi kopā | 1858 | 274 789 | 348 733 | 472 021 | 909 211 | 1 114 110 | 1 190 904 | 1 611 109 | 1 843 923 | 1 772 116 | 1 760 804 | 2 693 803 | 3 209 530 | 3 446 802 | 3 355 492 | 3 222 322 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 45 | 26 612 | 40 429 | 31 935 | 109 349 | 108 886 | 146 006 | 245 759 | 189 659 | 260 307 | 209 078 | 314 948 | 347 188 | 412 616 | 320 298 | 174 069 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 245 378 | 288 793 | 335 023 | 702 082 | 807 596 | 841 635 | 1 014 083 | 1 269 161 | 1 059 344 | 901 896 | 1 365 475 | 1 778 653 | 2 146 723 | 2 263 237 | 800 043 |
| Saistības kopā | 45 | 271 990 | 329 222 | 366 958 | 811 431 | 916 482 | 987 641 | 1 259 842 | 1 458 820 | 1 319 651 | 1 110 974 | 1 680 423 | 2 125 841 | 2 559 339 | 2 583 535 | 974 112 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -187 | 986 | 16 713 | 85 552 | -51 711 | 99 848 | 5635 | 35 231 | 33 836 | 67 362 | 197 365 | 363 550 | 70 309 | -196 226 | -115 506 | -371 747 |
| Pašu kapitāls kopā | 1813 | 2799 | 19 511 | 105 063 | 97 780 | 197 628 | 203 263 | 351 267 | 385 103 | 452 465 | 649 830 | 1 013 380 | 1 083 689 | 887 463 | 771 957 | 2 248 210 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 56 257 | 171 572 | 208 326 | 83 350 | 303 334 | 193 248 | 28 124 | 213 991 | 368 369 | 546 796 | 667 996 | 775 280 | 707 676 | 634 533 | 656 248 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -187 | 2669 | 20 660 | 88 653 | -42 599 | 112 639 | 14 173 | 36 205 | 41 526 | 78 282 | 210 601 | 384 545 | 99 707 | -121 295 | 34 | -279 290 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -187 | 986 | 17 282 | 86 528 | -50 037 | 101 566 | 5635 | 35 231 | 33 836 | 67 362 | 197 365 | 363 603 | 70 596 | -196 226 | -115 506 | -371 747 |
| Pārskata gada peļņa | -187 | 986 | 16 713 | 85 552 | -51 711 | 99 848 | 5635 | 35 231 | 33 836 | 67 362 | 197 365 | 363 550 | 70 309 | -196 226 | -115 506 | -371 747 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 7 | 6 | 7 | 7 | 7 | 6 | 5 | 5 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "MEŽBRĒĶI"
Pārskats
SIA "MEŽBRĒĶI" (reģ. nr. 45403026642) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Jēkabpils nov., Mežāres pag., "Mednieku māja".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 656 248 €, par 3,4% vairāk nekā gadu iepriekš (634 533 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 371 747 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 93 750 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 222 322 € un pašu kapitāls 2 248 210 € (69,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (99,8%): SIA "LAUKBRĒĶI".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.