SIA "ATVARS R"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 34 974 | 22 528 | 18 344 | 18 125 | 23 317 | 34 992 | 31 926 | 30 310 | 29 621 | 35 879 | 33 988 | 33 969 | 36 242 | 30 666 | 33 055 | 29 892 | 32 402 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 20 679 | 17 251 | 14 083 | 10 793 | 7723 | 6494 | 1999 | 127 | 688 | 626 | 244 | 66 | 1712 | 1421 | 1259 | 0 | 2703 |
| Aktīvi kopā | 55 653 | 39 779 | 32 427 | 28 918 | 31 040 | 41 486 | 33 925 | 30 437 | 30 309 | 36 505 | 34 232 | 34 035 | 37 954 | 32 087 | 34 314 | 29 892 | 35 105 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6185 | 4200 | 1195 | 178 | 4029 | 7903 | 5535 | 5623 | 2376 | 5176 | 4545 | 6129 | 12 071 | 9038 | 11 779 | 19 477 | 29 821 |
| Ilgtermiņa saistības | 44 090 | 42 395 | 40 048 | 37 005 | 34 217 | 43 800 | 35 396 | 27 538 | 29 330 | 28 778 | 23 738 | 18 373 | 12 973 | 9079 | 0 | 6275 | 0 |
| Saistības kopā | 50 275 | 46 595 | 41 243 | 37 183 | 38 246 | 51 703 | 40 931 | 33 161 | 31 706 | 33 954 | 28 283 | 24 502 | 25 044 | 18 117 | 11 779 | 25 752 | 29 821 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -6142 | -12 194 | -2000 | 551 | 1059 | 36 | 3211 | 4282 | 1327 | 2628 | 3398 | 3583 | 3377 | 1060 | 8565 | -18 395 | 1145 |
| Pašu kapitāls kopā | 5378 | -6816 | -8816 | -8265 | -7206 | -10 217 | -7006 | -2724 | -1397 | 2551 | 5949 | 9533 | 12 910 | 13 970 | 22 535 | 4140 | 5284 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 70 627 | 45 438 | 56 214 | 59 516 | 59 829 | 85 990 | 94 650 | 92 969 | 160 122 | 220 466 | 221 919 | 271 673 | 302 133 | 319 885 | 337 525 | 408 700 | 411 552 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1185 | -8168 | -200 | 2410 | 3330 | 2881 | 5352 | 8771 | 3771 | 4743 | 5173 | 4749 | 4400 | 1803 | 9087 | -18 392 | -11 410 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6142 | -12 194 | -2000 | 551 | 1059 | 36 | 3211 | 4282 | 1426 | 2628 | 3398 | 3583 | 3377 | 1060 | 8565 | -18 395 | 1145 |
| Pārskata gada peļņa | -6142 | -12 194 | -2000 | 551 | 1059 | 36 | 3211 | 4282 | 1327 | 2628 | 3398 | 3583 | 3377 | 1060 | 8565 | -18 395 | 1145 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 4 | 3 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "ATVARS R"
Pārskats
SIA "ATVARS R" (reģ. nr. 47403003987) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Rembates pag., Rembate, Lielvārdes iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 411 552 €, par 0,7% vairāk nekā gadu iepriekš (408 700 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 1145 € (0,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 82 310 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 35 105 € un pašu kapitāls 5284 € (15,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.