Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SILĀRES"Aktīvs

48503003380Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 1994

Finanšu rādītāji

1 309 097 €-27,9%
Apgrozījums 2025
+7,5%
Vidējais pieaugums gadā 2009–2025
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.2 milj.’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
02 milj.4 milj.’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendes netika izmaksātas.

Vēsture
20250 €
20240 €
20230 €
20220 €
2021 ~130 831 €
20200 €
20190 €
20180 €
20170 €
20160 €
20150 €
20140 €
20130 €
20120 €
20110 €
20100 €
20090 €
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
20092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā356 256622 830488 689887 104779 8581 129 8851 144 930958 0281 251 3671 311 531843 746833 1971 210 5221 435 0381 383 6601 136 6581 369 035
Pamatlīdzekļi kopā847 883881 7651 014 671942 2751 046 9041 662 9691 773 3691 679 4611 511 9281 379 7852 049 2262 385 5482 371 4622 225 5552 340 9872 632 9152 444 781
Aktīvi kopā1 204 1391 504 5951 503 3601 829 3791 826 7622 792 8542 918 2992 637 4892 763 2952 691 3162 892 9723 218 7453 581 9843 660 5933 724 6473 769 5733 813 816
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības47 371119 862103 696117 38285 479297 241327 890194 963255 917260 485183 604125 940143 288159 821162 699166 480186 351
Ilgtermiņa saistības246 162294 922230 416218 929199 604197 403265 092220 918176 744132 570199 829159 466244 271203 480171 552142 624122 696
Saistības kopā293 533414 784334 112336 311285 083494 644592 982415 881432 661393 055383 433285 406387 559363 301334 251309 104309 047
Pamatkapitāls—————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—————————————————
Pārskata gada peļņa-51 229179 20579 437323 82048 611104 59827 107-187 313109 027-32 373211 275423 800391 917102 86793 10370 07344 300
Pašu kapitāls kopā910 6061 089 8111 169 2481 493 0681 541 6792 298 2102 325 3172 221 6082 330 6342 298 2612 509 5392 933 3393 194 4253 297 2923 390 3963 460 4693 504 769
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums412 493773 366353 7791 170 156289 1331 295 373624 9621 890 4281 589 5011 436 7341 518 2391 445 2401 629 1561 173 1721 973 2641 815 1451 309 097
Saimnieciskās darbības peļņa-32 388192 80097 907334 42480 171146 123-29 584-258 192115 189-31 216211 906423 904391 917102 86793 10367 47041 417
Peļņa pirms nodokļiem-47 318184 10986 483331 49494 401218 70841 340-187 313109 027-32 373211 275423 800391 917102 86793 10370 07344 300
Pārskata gada peļņa-51 229179 20579 437323 82048 611104 59827 107-187 313109 027-32 373211 275423 800391 917102 86793 10370 07344 300
Darbaspēka izmaksas—————————————————
Nolietojums—————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki810171618181836344033272628292626
Aprēķinātā dividende000000000000130 8310000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

98,16%0,97%0,87%Sabiedrība ar ierobež…3Bruss ValtersNorvaiša DzidraLiepiņa Zinaida
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SILĀRES"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SILĀRES" (reģ. nr. 48503003380) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Dobeles nov., Tērvetes pag., "Kliņģeri".

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 1 309 097 €, par 27,9% mazāk nekā gadu iepriekš (1 815 145 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 44 300 € (3,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 26. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 50 350 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 813 816 € un pašu kapitāls 3 504 769 € (91,9% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (98,2%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.