SIA "AGRO IT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9790 | 3040 | 2341 | 1178 | 1573 | 1220 | 4065 | 5685 | 12 355 | 11 235 | 10 461 | 10 025 | 3037 | 10 465 | 8737 | 5295 | 2103 | 466 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 9790 | 3040 | 2341 | 1178 | 1573 | 1220 | 4065 | 5685 | 12 355 | 11 235 | 10 461 | 10 025 | 3037 | 10 465 | 8737 | 5295 | 2103 | 466 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 125 | 9124 | 4268 | 830 | 240 | 0 | 649 | 434 | 3868 | 677 | 307 | 7330 | 8469 | 12 494 | 12 473 | 12 237 | 220 | 357 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 940 | 12 140 |
| Saistības kopā | 10 125 | 9124 | 4268 | 830 | 240 | 0 | 649 | 434 | 3868 | 677 | 307 | 7330 | 8469 | 12 494 | 12 473 | 12 237 | 12 160 | 12 497 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2335 | -5749 | 4157 | 2276 | 985 | -113 | 1680 | 1835 | 3236 | 2071 | -403 | 252 | -8127 | 3404 | -1707 | -3206 | -3115 | -1975 |
| Pašu kapitāls kopā | -335 | -6084 | -1927 | 348 | 1333 | 1220 | 3416 | 5251 | 8487 | 10 558 | 10 154 | 2695 | -5432 | -2029 | -3736 | -6942 | -10 057 | -12 031 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 8366 | 3280 | 6986 | 5925 | 4185 | 3045 | 6707 | 9504 | 9000 | 6230 | 3040 | 3740 | 1920 | 2340 | 1700 | 200 | 0 | 1200 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2349 | -5757 | 4155 | 2276 | 985 | -113 | 1781 | 2159 | 3807 | 2437 | -392 | 252 | -8127 | 3404 | -1707 | -3206 | -3115 | -1975 |
| EBITDA | -2349 | -5757 | 4155 | 2276 | 985 | -113 | 1781 | 2159 | 3807 | 2437 | -392 | 252 | -8127 | 3404 | -1707 | -3206 | -3115 | -1975 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2335 | -5749 | 4157 | 2276 | 985 | -113 | 1781 | 2159 | 3807 | 2437 | -403 | 252 | -8127 | 3404 | -1707 | -3206 | -3115 | -1975 |
| Pārskata gada peļņa | -2335 | -5749 | 4157 | 2276 | 985 | -113 | 1680 | 1835 | 3236 | 2071 | -403 | 252 | -8127 | 3404 | -1707 | -3206 | -3115 | -1975 |
| Darbaspēka izmaksas | 1120 | 1492 | 1492 | 1492 | 1492 | 1492 | 2229 | 2229 | 2501 | 2599 | 2239 | 2239 | 8846 | 14 512 | 2229 | 2229 | 2229 | 2229 |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7711 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "AGRO IT"
Pārskats
SIA "AGRO IT" (reģ. nr. 48503014416) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Dobeles nov., Tērvetes pag., "Kalna Kliņģeri".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1200 €. No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 10,8% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1975 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1200 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (33,4%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-12 031 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.