SIA "KANNAS 2"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2022Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2016–2022
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 172 666 | 115 558 | 152 224 | 65 209 | 571 801 | 596 308 | 336 444 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 54 100 | 56 052 | 229 947 | 624 201 | 2 717 527 | 3 581 229 | 3 362 513 |
| Aktīvi kopā | 226 766 | 171 610 | 382 171 | 689 410 | 3 289 328 | 4 177 537 | 3 698 957 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 181 461 | 61 298 | 11 037 | 50 426 | 27 677 | 651 290 | 5 300 852 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 45 000 | 399 | 0 | 2 200 000 | 2 633 342 | 0 |
| Saistības kopā | 181 461 | 106 298 | 11 436 | 50 426 | 2 227 677 | 3 284 632 | 5 300 852 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 42 505 | 14 455 | -93 815 | -81 755 | 322 683 | -294 537 | -2 494 800 |
| Pašu kapitāls kopā | 45 305 | 65 312 | 370 735 | 638 984 | 1 061 651 | 892 905 | -1 601 895 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 264 308 | 404 116 | 0 | 0 | 0 | 106 971 | 546 858 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 48 064 | 23 025 | -94 895 | -82 818 | 355 292 | -171 731 | -1 841 524 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 48 057 | 14 455 | -93 815 | -81 755 | 322 698 | -293 468 | -2 494 800 |
| Pārskata gada peļņa | 42 505 | 14 455 | -93 815 | -81 755 | 322 683 | -294 537 | -2 494 800 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 6 | 2 | 2 | 3 | 17 | 35 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "KANNAS 2"
Pārskats
SIA "KANNAS 2" (reģ. nr. 48503026167) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Saldus nov., Zirņu pag., "Klinšrozītes".
Finanšu rezultāti
2022. gadā apgrozījums bija 546 858 €, par 411% vairāk nekā gadu iepriekš (106 971 €). No 2016. līdz 2022. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2016–2022). 2022. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2 494 800 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 7 publicētajiem gadiem. 2022. gadā darbinieku skaits bija 35 (gadu iepriekš 17). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 15 625 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2022. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1 601 895 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2022. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.