Bebru pagasta M.Lazdiņa zemnieka saimniecība "CENŠI"Aktīvs

48701003745Zemnieku saimniecībaDibināts 1992

Finanšu rādītāji

324 424 €-12,4%
Apgrozījums 2025
+7,5%
Vidējais pieaugums gadā 2011–2025
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
01 milj.2 milj.’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 20 280 € (3% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~20 280 €
2024 ~24 342 €
2023 ~26 047 €
2022 ~10 750 €
2021 ~6000 €
2020 ~16 788 €
2019 ~15 070 €
2018 ~25 426 €
2017 ~34 890 €
2016 ~39 696 €
20150 €
20140 €
2013 ~20 389 €
2012 ~21 357 €
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā53 036111 36697 813136 699227 031235 153178 313146 407205 446216 035302 204253 330229 319195 901176 872
Pamatlīdzekļi kopā76 656117 031158 957231 597590 069626 591837 985981 7401 158 7171 261 1601 281 8761 254 7891 369 6691 355 2751 351 843
Aktīvi kopā129 692228 397256 770368 296817 100861 7441 016 2981 128 1471 364 1631 477 1951 584 0801 508 1191 598 9881 551 1761 528 715
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības62 65962 38570 28265 475515 21866 837192 749214 159301 051249 292187 613146 195234 001234 357215 935
Ilgtermiņa saistības11 69833 06675 158112 1540443 612488 715562 089580 946660 670648 412549 117575 740540 990518 769
Saistības kopā74 35795 451145 440177 629515 218510 449681 464776 248881 997909 962836 025695 312809 741775 347734 704
Pamatkapitāls———————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———————————————
Pārskata gada peļņa54 40298 968-122750 300111 26689 10918 42942 491145 337101 855186 82275 502248710 92438 462
Pašu kapitāls kopā55 335132 946111 330190 667301 882351 295334 834351 899482 166567 233748 055812 807789 247775 829794 011
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums118 239202 138172 386236 632340 716243 215267 316231 150370 416396 169411 739331 544285 215370 213324 424
Saimnieciskās darbības peļņa58 417110 31710 37858 154124 769108 53732 70157 227162 492120 205204 21990 40329 64948 78268 480
EBITDA82 805142 18839 83899 233150 626149 661102 417122 406234 206205 062276 385152 053108 530137 499161 088
Peļņa pirms nodokļiem54 862107 834-26051 955114 78689 10918 42942 491145 337101 855186 82275 502248710 92438 462
Pārskata gada peļņa54 40298 968-122750 300111 26689 10918 42942 491145 337101 855186 82275 502248710 92438 462
Darbaspēka izmaksas21603220807110 22313 70624 79529 25329 52025 09025 69131 41839 08530 45732 295
Nolietojums24 38831 87129 46041 07925 85741 12469 71665 17971 71484 85772 16661 65078 88188 71792 608
Citi rādītāji
Darbinieki000223334333322
Aprēķinātā dividende—21 35720 3890039 69634 89025 42615 07016 788600010 75026 04724 34220 280

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
Bebru pagasta M.Lazdi…Lazdiņš Mārtiņš
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Kopsavilkums: Bebru pagasta M.Lazdiņa zemnieka saimniecība "CENŠI"

Pārskats

Bebru pagasta M.Lazdiņa zemnieka saimniecība "CENŠI" (reģ. nr. 48701003745) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Aizkraukles nov., Bebru pag., "Cenši".

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 324 424 €, par 12,4% mazāk nekā gadu iepriekš (370 213 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 38 462 € (11,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 162 212 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 528 715 € un pašu kapitāls 794 011 € (51,9% no aktīviem).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.