Valles pagasta G.Streļeca zemnieku saimniecība "AIZSILI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 47 353 | 70 546 | 62 410 | 50 003 | 53 095 | 99 533 | 234 426 | 223 653 | 262 084 | 247 485 | 223 114 | 200 649 | 181 171 | 160 538 | 135 714 | 136 472 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 117 772 | 110 193 | 99 456 | 106 710 | 148 459 | 302 757 | 278 017 | 245 695 | 215 497 | 98 132 | 90 221 | 88 290 | 88 290 | 88 290 | 88 290 | 88 290 |
| Aktīvi kopā | 165 125 | 180 739 | 161 866 | 156 713 | 201 554 | 402 290 | 512 443 | 469 348 | 477 581 | 345 617 | 313 335 | 288 939 | 269 461 | 248 828 | 224 004 | 224 762 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 41 972 | 64 404 | 62 421 | 66 477 | 73 784 | 101 718 | 126 037 | 114 163 | 146 882 | 86 408 | 72 718 | 58 052 | 50 379 | 38 240 | 37 607 | 34 512 |
| Ilgtermiņa saistības | 140 194 | 100 295 | 53 383 | 16 300 | 12 848 | 173 079 | 139 575 | 107 820 | 81 510 | 21 149 | 17 104 | 12 845 | 8395 | 5044 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 182 166 | 164 699 | 115 804 | 82 777 | 86 632 | 274 797 | 265 612 | 221 983 | 228 392 | 107 557 | 89 822 | 70 897 | 58 774 | 43 284 | 37 607 | 34 512 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 500 | 33 081 | 30 022 | 27 874 | 9720 | 12 571 | 117 542 | 992 | 3162 | -11 129 | -14 547 | -5471 | -7355 | -5143 | -19 147 | 3854 |
| Pašu kapitāls kopā | -17 041 | 16 040 | 46 062 | 73 936 | 114 922 | 127 493 | 245 035 | 246 027 | 249 189 | 238 060 | 223 513 | 218 042 | 210 687 | 205 544 | 186 397 | 190 250 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 554 931 | 1 000 290 | 1 093 948 | 1 082 441 | 1 497 082 | 1 507 923 | 1 578 576 | 1 145 257 | 822 298 | 447 252 | 144 082 | 190 712 | 183 772 | 168 556 | 98 539 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4101 | 33 952 | 34 351 | 34 826 | 18 274 | 22 517 | 140 760 | 11 564 | 15 424 | -1890 | -6885 | 2950 | 139 | 2496 | -14 948 | 6141 |
| EBITDA | 4101 | 33 952 | 34 351 | 34 826 | 18 274 | 22 517 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1051 | 33 952 | 31 885 | 34 077 | 17 739 | 19 695 | 126 489 | 992 | 3162 | -11 129 | -14 547 | -5471 | -7355 | -5143 | -19 147 | 3854 |
| Pārskata gada peļņa | 500 | 33 081 | 30 022 | 27 874 | 9720 | 12 571 | 117 542 | 992 | 3162 | -11 129 | -14 547 | -5471 | -7355 | -5143 | -19 147 | 3854 |
| Darbaspēka izmaksas | 15 626 | 18 008 | 20 436 | 21 142 | 31 502 | 33 857 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 16 | 22 | 26 | 22 | 24 | 24 | 29 | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Valles pagasta G.Streļeca zemnieku saimniecība "AIZSILI"
Pārskats
Valles pagasta G.Streļeca zemnieku saimniecība "AIZSILI" (reģ. nr. 48701007357) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Aizkraukles nov., Daudzeses pag., Daudzeva, "Saskaņa".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gada peļņa bija 3854 €. Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 224 762 € un pašu kapitāls 190 250 € (84,6% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.