SIA "RMC Architectural Management"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 39 000 € (36% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2024
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 102 206 | 8800 | 19 186 | 16 834 | 106 668 | 57 163 | 81 606 | 124 767 | 548 322 | 388 590 | 294 804 | 350 772 | 688 051 | 522 908 | 1 045 207 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2094 | 1858 | 11 877 | 10 211 | 27 904 | 23 493 | 16 105 | 4702 | 6801 | 9735 | 6737 | 7142 | 32 106 | 29 631 | 41 210 |
| Aktīvi kopā | 104 300 | 10 658 | 31 063 | 27 045 | 134 572 | 80 656 | 97 711 | 129 469 | 555 123 | 398 325 | 301 541 | 357 914 | 720 157 | 552 539 | 1 086 417 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 91 419 | 7392 | 10 787 | 9489 | 111 773 | 69 121 | 66 019 | 99 452 | 247 171 | 271 269 | 80 423 | 151 743 | 574 284 | 443 500 | 298 778 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 550 | 10 334 | 64 445 | 63 974 | 26 736 | 11 105 | 10 638 | 5875 | 5875 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 91 419 | 7392 | 10 787 | 9489 | 125 323 | 79 455 | 130 464 | 163 426 | 273 907 | 282 374 | 91 061 | 157 618 | 580 159 | 443 500 | 298 778 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 10 880 | 1266 | 18 276 | 15 556 | 6403 | -12 166 | -23 830 | -1204 | 315 173 | -165 265 | 94 529 | 64 816 | 58 451 | 11 263 | 717 600 |
| Pašu kapitāls kopā | 12 881 | 3266 | 20 276 | 17 556 | 9249 | -8917 | -32 753 | -33 957 | 281 216 | 115 951 | 210 480 | 200 296 | 139 998 | 109 039 | 787 639 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 172 827 | 46 763 | 94 775 | 99 934 | 316 675 | 401 411 | 203 257 | 56 854 | 1 348 620 | 299 264 | 708 873 | 1 122 845 | 882 519 | 1 161 504 | 2 052 338 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 12 592 | 1468 | 21 068 | 17 965 | 6723 | -12 166 | -23 830 | -1204 | 315 173 | -165 265 | 94 529 | 64 816 | 58 451 | 14 513 | 727 350 |
| EBITDA | 12 592 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 592 | 1468 | 21 068 | 17 965 | 6723 | -12 166 | -23 830 | -1204 | 315 173 | -165 265 | 94 529 | 64 816 | 58 451 | 14 513 | 727 350 |
| Pārskata gada peļņa | 10 880 | 1266 | 18 276 | 15 556 | 6403 | -12 166 | -23 830 | -1204 | 315 173 | -165 265 | 94 529 | 64 816 | 58 451 | 11 263 | 717 600 |
| Darbaspēka izmaksas | 748 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 13 | 13 | 17 | 16 | 5 | 21 | 29 | 14 | 19 | 22 | 25 | 25 |
| Aprēķinātā dividende | — | 10 881 | 0 | 18 276 | 14 710 | 6000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 75 000 | 118 749 | 42 222 | 39 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Arkon 5, SIA — 17,36%
Kopsavilkums: SIA "RMC Architectural Management"
Pārskats
SIA "RMC Architectural Management" (reģ. nr. 50103175701) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Cesvaines iela 15A.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 2 052 338 €, par 76,7% vairāk nekā gadu iepriekš (1 161 504 €). No 2010. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 19,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2024). 2024. gada peļņa bija 717 600 € (35,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 25. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 82 094 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 1 086 417 € un pašu kapitāls 787 639 € (72,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.