SIA "ENRIAL Obsidione"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 95 | 90 | 976 | 1957 | 1193 | 568 | 936 | 1611 | 4098 | 4956 | 12 659 | 7984 | 8812 | 8001 | 10 075 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 18 273 | 39 461 | 214 917 | 494 120 | 489 319 | 470 113 | 450 910 | 431 701 | 412 495 | 393 289 | 374 083 | 365 208 | 346 052 | 324 070 | 302 088 |
| Aktīvi kopā | 18 368 | 39 551 | 215 893 | 496 077 | 490 512 | 470 681 | 451 846 | 433 312 | 416 593 | 398 245 | 386 742 | 373 192 | 354 864 | 332 071 | 312 163 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 | 12 | 4272 | 5515 | 4700 | 6181 | 14 104 | 18 821 | 16 114 | 19 062 | 17 267 | 14 819 | 13 915 | 14 140 | 10 843 |
| Ilgtermiņa saistības | 16 573 | 37 923 | 212 769 | 504 084 | 524 405 | 507 296 | 493 384 | 476 828 | 461 341 | 439 873 | 419 192 | 400 525 | 375 414 | 350 041 | 324 795 |
| Saistības kopā | 16 585 | 37 935 | 217 041 | 509 599 | 529 105 | 513 477 | 507 488 | 495 649 | 477 455 | 458 935 | 436 459 | 415 344 | 389 329 | 364 181 | 335 638 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -217 | -167 | -2764 | -11 889 | -25 071 | -4202 | -12 846 | -6695 | 1476 | 172 | 10 972 | 7565 | 7687 | 2354 | 8635 |
| Pašu kapitāls kopā | 1783 | 1616 | -1148 | -13 522 | -38 593 | -42 796 | -55 642 | -62 337 | -60 862 | -60 690 | -49 717 | -42 152 | -34 465 | -32 110 | -23 475 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 826 | 37 091 | 35 921 | 36 036 | 38 468 | 44 563 | 53 517 | 51 961 | 46 633 | 45 763 | 45 432 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -217 | -167 | -2764 | -6349 | -16 093 | 5090 | -4883 | -435 | 3917 | 3063 | 19 381 | 10 990 | 12 791 | 7445 | 13 008 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -217 | -167 | -2764 | -11 889 | -25 071 | -4202 | -12 846 | -5443 | 1476 | 172 | 10 972 | 7565 | 7687 | 2354 | 8635 |
| Pārskata gada peļņa | -217 | -167 | -2764 | -11 889 | -25 071 | -4202 | -12 846 | -6695 | 1476 | 172 | 10 972 | 7565 | 7687 | 2354 | 8635 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- AS "Eco Baltia"
- SIA "Baltic Forest & Biomass"
- SIA "ERRA 1"
- SIA "Enrial Capital"
- SIA "Krasta Investment"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "D44"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ERRA Technology"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enrial Holdings"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JPS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Malka24.lv"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RIGA CONSULTING GROUP"
Kopsavilkums: SIA "ENRIAL Obsidione"
Pārskats
SIA "ENRIAL Obsidione" (reģ. nr. 50103396781) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Garkalnes pag., Bukulti, Baltā iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 45 432 €, par 0,7% mazāk nekā gadu iepriekš (45 763 €). 2025. gada peļņa bija 8635 € (19,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 45 432 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RIGA CONSULTING GROUP".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-23 475 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.