Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Afterfall"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 210 568 | 208 780 | 197 658 | 173 092 | 31 735 | 151 142 | 151 452 | 814 | 184 | 72 | 92 | 21 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 500 000 | 1 500 000 | 1 500 000 | 1 500 000 | 1 621 088 | 1 500 000 | 1 500 000 | 1 500 000 | 1 500 000 | 1 500 000 | 1 500 000 | 1 500 000 |
| Aktīvi kopā | 1 710 568 | 1 708 780 | 1 697 658 | 1 673 092 | 1 652 823 | 1 651 142 | 1 651 452 | 1 500 814 | 1 500 184 | 1 500 072 | 1 500 092 | 1 500 021 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 730 196 | 1 746 173 | 16 736 | 1 734 163 | 1 730 486 | 1 730 365 | 1 730 305 | 1 580 450 | 1 580 341 | 1 580 633 | 1 580 780 | 918 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 1 730 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 810 | 963 | 1817 | 1 582 545 |
| Saistības kopā | 1 730 196 | 1 746 173 | 1 746 736 | 1 734 163 | 1 730 486 | 1 730 365 | 1 730 305 | 1 580 450 | 1 581 151 | 1 581 596 | 1 582 597 | 1 583 463 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -22 474 | -17 765 | -11 278 | -11 992 | -16 592 | -1560 | 370 | -783 | -1331 | -557 | -981 | -937 |
| Pašu kapitāls kopā | -19 628 | -37 393 | -49 078 | -61 071 | -77 663 | -79 223 | -78 853 | -79 636 | -80 967 | -81 524 | -82 505 | -83 442 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 23 500 | 11 550 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -22 484 | -17 765 | -11 278 | -11 992 | -17 629 | -4854 | -2210 | -2865 | -1271 | -454 | -852 | -793 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -22 474 | -17 765 | -11 278 | -11 992 | -16 542 | -1510 | 420 | -733 | -1281 | -507 | -931 | -887 |
| Pārskata gada peļņa | -22 474 | -17 765 | -11 278 | -11 992 | -16 592 | -1560 | 370 | -783 | -1331 | -557 | -981 | -937 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Afterfall"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Afterfall" (reģ. nr. 50103698501) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Elizabetes iela 4 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 937 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-83 442 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.