SIA "Chapman 19"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2024
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 906 488 | 1 905 466 | 943 298 | 542 799 | 244 993 | 521 471 | 539 692 | 2 103 879 | 420 118 | 385 799 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3 856 051 | 1 441 428 | 3 725 264 | 7 405 123 | 9 909 242 | 8 859 176 | 8 875 840 | 7 318 795 | 90 106 980 | 93 713 358 |
| Aktīvi kopā | 5 762 539 | 3 346 894 | 4 668 562 | 7 947 922 | 10 154 235 | 9 380 647 | 9 415 532 | 9 422 674 | 90 527 098 | 94 099 157 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 164 108 | 382 303 | 2 738 152 | 854 872 | 868 676 | 879 739 | 844 003 | 5 189 814 | 275 678 | 274 196 |
| Ilgtermiņa saistības | 4 098 200 | 1 365 000 | 0 | 5 110 613 | 7 374 331 | 7 534 723 | 7 653 376 | 3 519 720 | 87 797 544 | 87 924 913 |
| Saistības kopā | 4 262 308 | 1 747 303 | 2 738 152 | 5 965 485 | 8 243 007 | 8 414 462 | 8 497 379 | 8 709 534 | 88 073 222 | 88 199 109 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -240 555 | -920 640 | 94 562 | 52 027 | -71 209 | -945 043 | -48 034 | -205 013 | 1 740 736 | 3 446 172 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 500 231 | 1 599 591 | 1 930 410 | 1 982 437 | 1 911 228 | 966 185 | 918 153 | 713 140 | 2 453 876 | 5 900 048 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 77 637 | 143 565 | 164 803 | 142 216 | 71 940 | 59 889 | 53 964 | 42 761 | 37 840 | 37 076 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -114 442 | -1 617 894 | -18 126 | 42 074 | -69 123 | -931 670 | -35 533 | -308 586 | -93 876 | -80 271 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -240 105 | -920 640 | 95 038 | 52 203 | -71 209 | -945 043 | -48 034 | -205 013 | 1 740 736 | 3 446 172 |
| Pārskata gada peļņa | -240 555 | -920 640 | 94 562 | 52 027 | -71 209 | -945 043 | -48 034 | -205 013 | 1 740 736 | 3 446 172 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Chapman 114" — 91,81%
- SIA "DSR 19" — 90%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BR 19" — 90%
- SIA Morient IG — 80,25%
- SIA "Diagen Estates" — 54%
- SIA "CEDARWOOD STUDIO RIGA" — 2%
Kopsavilkums: SIA "Chapman 19"
Pārskats
SIA "Chapman 19" (reģ. nr. 40103755450) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Elizabetes iela 4 - 1.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 37 076 €, par 2,0% mazāk nekā gadu iepriekš (37 840 €). No 2015. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 7,9% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2015–2024). 2024. gada peļņa bija 3 446 172 € (9295% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 10 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9269 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 94 099 157 € un pašu kapitāls 5 900 048 € (6,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 6.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.