SIA GAMETICAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 147 103 | 52 294 | 51 309 | 50 363 | 49 845 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 54 286 | 71 959 | 54 891 | 37 824 | 20 757 |
| Aktīvi kopā | 201 389 | 124 253 | 106 200 | 88 187 | 70 602 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 412 | 52 | 102 | 175 | 100 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 412 | 52 | 102 | 175 | 100 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1911 | -76 776 | -18 103 | -18 086 | -17 510 |
| Pašu kapitāls kopā | 200 977 | 124 201 | 106 098 | 88 012 | 70 502 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 0 | 67 | 4 | 20 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1911 | -76 623 | -18 053 | -18 036 | -17 460 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1911 | -76 623 | -18 053 | -18 036 | -17 460 |
| Pārskata gada peļņa | -1911 | -76 776 | -18 103 | -18 086 | -17 510 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA GAMETIC
Pārskats
SIA GAMETIC (reģ. nr. 50203322401) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Zaubes iela 1 - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 17 510 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (5). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 70 602 € un pašu kapitāls 70 502 € (99,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.