SIA Precision InvestmentsAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1004 | 919 | 844 | 1124 | 965 | 871 | 709 | 581 | 488 | 360 | 182 | 48 | 303 | 148 | 96 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 1004 | 919 | 844 | 1124 | 965 | 871 | 709 | 581 | 488 | 360 | 182 | 48 | 303 | 148 | 96 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 24 | 27 | 0 | 87 | 89 | 124 | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 | 98 | 97 | 98 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 400 | 500 |
| Saistības kopā | 24 | 27 | 26 | 87 | 89 | 124 | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 | 498 | 497 | 598 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1020 | -88 | -74 | -127 | -155 | -129 | -128 | -128 | -93 | -128 | -178 | -134 | -153 | -154 | -153 |
| Pašu kapitāls kopā | 980 | 892 | 818 | 1037 | 876 | 747 | 619 | 491 | 398 | 270 | 92 | -42 | -195 | -349 | -502 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1020 | -88 | -74 | -77 | -104 | -79 | -78 | -78 | -43 | -78 | -128 | -84 | -103 | -104 | -103 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1020 | -88 | -74 | -77 | -105 | -79 | -78 | -78 | -43 | -78 | -128 | -84 | -103 | -104 | -103 |
| Pārskata gada peļņa | -1020 | -88 | -74 | -127 | -155 | -129 | -128 | -128 | -93 | -128 | -178 | -134 | -153 | -154 | -153 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Welltest SIA — 49,96%
- SIA "Galerija 21" — 2 kopīgas personas
- SIA "Zuzeum" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FOROMS" — 2 kopīgas personas
- "Latvijas attīstībai"
- "Latvijas nākotnes forums"
- "UNPLUGGED" SIA
- 11 11 krastmala 9
- Bleach SIA
- Dzīvokļu īpašnieku biedrība "Klētnieki"
- SIA "Dr. Vilkoites Vēdera klīnika"
- SIA "Energy projects and solutions"
- SIA "Neputns"
Kopsavilkums: SIA Precision Investments
Pārskats
SIA Precision Investments (reģ. nr. 40103388053) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lāčplēša iela 101.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 153 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (15). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-502 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.