SIA "P ARVI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 27 793 | 19 170 | 24 833 | 27 723 | 26 967 | 15 379 | 14 912 | 18 767 | 23 798 | 14 492 | 22 672 | 29 031 | 50 217 | 43 439 | 37 543 | 34 752 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 39 997 | 36 554 | 37 647 | 36 753 | 51 069 | 51 952 | 37 781 | 8838 | 8119 | 7020 | 6984 | 7160 | 6154 | 2450 | 3589 | 8580 |
| Aktīvi kopā | 67 790 | 55 724 | 62 480 | 64 476 | 78 036 | 67 331 | 52 693 | 27 605 | 31 917 | 21 512 | 29 656 | 36 191 | 56 371 | 45 889 | 41 132 | 43 332 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 74 873 | 81 306 | 88 971 | 85 800 | 116 135 | 119 850 | 102 056 | 70 290 | 67 710 | 51 580 | 47 184 | 38 298 | 40 513 | 34 137 | 29 754 | 20 802 |
| Ilgtermiņa saistības | 3167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 78 040 | 81 306 | 88 971 | 85 800 | 116 135 | 119 850 | 102 056 | 70 290 | 67 710 | 51 580 | 47 184 | 38 298 | 40 513 | 34 137 | 29 754 | 20 802 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -12 734 | -21 557 | -15 055 | -12 522 | -16 591 | -14 418 | 3156 | 6678 | 6892 | 5725 | 12 540 | 15 421 | 17 965 | 22 576 | 24 118 | 22 965 |
| Pašu kapitāls kopā | -10 250 | -25 582 | -26 491 | -21 324 | -38 099 | -52 519 | -49 363 | -42 685 | -35 793 | -30 068 | -17 528 | -2107 | 15 858 | 11 752 | 11 378 | 22 530 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 246 753 | 281 100 | 251 736 | 227 627 | 328 685 | 306 697 | 360 238 | 355 709 | 359 295 | 377 941 | 466 832 | 520 272 | 680 372 | 792 958 | 792 057 | 854 416 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7091 | -19 176 | -14 041 | -10 521 | -15 896 | -13 898 | 3158 | 6895 | 6892 | 5725 | 12 540 | 15 421 | 17 965 | 22 576 | 24 118 | 22 965 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -12 212 | -21 016 | -14 705 | -11 045 | -16 591 | -14 418 | 3156 | 6895 | 6892 | 5725 | 12 540 | 15 421 | 17 965 | 22 576 | 24 118 | 22 965 |
| Pārskata gada peļņa | -12 734 | -21 557 | -15 055 | -12 522 | -16 591 | -14 418 | 3156 | 6678 | 6892 | 5725 | 12 540 | 15 421 | 17 965 | 22 576 | 24 118 | 22 965 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 23 | 22 | 22 | 22 | 21 | 21 | 20 | 21 | 21 | 21 | 20 | 20 | 20 | 22 | 19 | 23 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "P ARVI"
Pārskats
SIA "P ARVI" (reģ. nr. 51203011391) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Kuldīgas nov., Skrunda, Raiņa iela 10A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 854 416 €, par 7,9% vairāk nekā gadu iepriekš (792 057 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 22 965 € (2,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 23 (gadu iepriekš 19). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 37 149 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 43 332 € un pašu kapitāls 22 530 € (52,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (91,7%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.