Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sinners"Aktīvs

51203071511Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2020

Finanšu rādītāji

589 086 €+20,0%
Apgrozījums 2025
+64,2%
Vidējais pieaugums gadā 2020–2025
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.202020212022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0100 tūkst.200 tūkst.202020212022202320242025
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā536523 32352 12159 435126 295120 545
Pamatlīdzekļi kopā02299972610 83123 49132 134
Aktīvi kopā536525 62261 84770 266149 786152 679
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības683719 72328 19022 53677 77155 261
Ilgtermiņa saistības000000
Saistības kopā683719 72328 19022 53677 77155 261
Pamatkapitāls——————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————
Pārskata gada peļņa-4272737127 63014 07324 28525 403
Pašu kapitāls kopā-1472589933 65747 73072 01597 418
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums49 362134 752384 074348 519490 866589 086
Saimnieciskās darbības peļņa-4272737127 63014 07324 28525 403
Peļņa pirms nodokļiem-4272737127 63014 07324 28525 403
Pārskata gada peļņa-4272737127 63014 07324 28525 403
Darbaspēka izmaksas——————
Nolietojums——————
Citi rādītāji
Darbinieki4815121212
Aprēķinātā dividende—00000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

50%50%Sabiedrība ar ierobež…3Galvanovskis Miks1Millers Uvis
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sinners"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sinners" (reģ. nr. 51203071511) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Olaines nov., Olaines pag., Medemciems, Stabuļu iela 49.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 589 086 €, par 20,0% vairāk nekā gadu iepriekš (490 866 €). No 2020. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 64,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2020–2025). 2025. gada peļņa bija 25 403 € (4,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 6 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 12. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 49 091 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 152 679 € un pašu kapitāls 97 418 € (63,8% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.