Pelēču pagasta zemnieku saimniecība "MADERA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3081 | 16 962 | 27 328 | 64 132 | 92 672 | 126 069 | 71 286 | 129 258 | 143 249 | 104 642 | 96 761 | 88 206 | 82 120 | 111 241 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 497 | 822 | 1815 | 10 210 | 25 779 | 24 080 | 19 179 | 16 861 | 13 183 | 9888 | 7709 | 27 709 | 49 337 | 66 590 |
| Aktīvi kopā | 3578 | 17 784 | 29 143 | 74 342 | 118 451 | 150 149 | 90 465 | 146 119 | 156 432 | 114 530 | 104 470 | 115 915 | 131 457 | 177 831 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2412 | 4132 | 4144 | 9101 | 8929 | 6247 | 7697 | 11 608 | 5222 | 5996 | 7939 | 12 395 | 7136 | 9703 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 5180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 97 425 | 97 425 | 100 245 | 100 245 | 100 245 | 100 245 | 100 245 |
| Saistības kopā | 2412 | 9312 | 4144 | 9101 | 8929 | 6247 | 7697 | 109 033 | 102 647 | 106 241 | 108 184 | 112 640 | 107 381 | 109 948 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1166 | 7306 | 12 944 | 40 242 | 44 281 | 34 380 | -61 134 | -45 682 | 16 699 | -45 496 | -12 003 | 6989 | 20 801 | 43 807 |
| Pašu kapitāls kopā | 1166 | 8472 | 24 999 | 65 241 | 109 522 | 143 902 | 82 768 | 37 086 | 53 785 | 8289 | -3714 | 3275 | 24 076 | 67 883 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 8295 | 63 201 | 151 639 | 300 052 | 572 504 | 639 729 | 527 675 | 620 894 | 548 388 | 401 173 | 346 692 | 324 726 | 468 014 | 518 579 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1370 | 8644 | 15 309 | 46 865 | 51 483 | 40 427 | -61 115 | -45 682 | 16 707 | -45 496 | -11 983 | 6989 | 20 801 | 43 807 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1370 | 8644 | 15 309 | 46 865 | 51 483 | 40 427 | -61 115 | -45 682 | 16 707 | -45 496 | -11 983 | 6989 | 20 801 | 43 807 |
| Pārskata gada peļņa | 1166 | 7306 | 12 944 | 40 242 | 44 281 | 34 380 | -61 134 | -45 682 | 16 699 | -45 496 | -12 003 | 6989 | 20 801 | 43 807 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Pelēču pagasta zemnieku saimniecība "MADERA"
Pārskats
Pelēču pagasta zemnieku saimniecība "MADERA" (reģ. nr. 51501025201) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Preiļu nov., Pelēču pag., Bramaņi, "Vidsēti".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 518 579 €, par 10,8% vairāk nekā gadu iepriekš (468 014 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 37,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 43 807 € (8,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 172 860 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 177 831 € un pašu kapitāls 67 883 € (38,2% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.