SIA "COWCARE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 58 081 | 57 222 | 101 987 | 128 487 | 290 485 | 153 496 | 335 790 | 262 389 | 414 722 | 320 173 | 765 703 | 945 081 | 943 921 | 1 238 989 | 1 296 949 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 25 984 | 66 846 | 65 037 | 103 369 | 99 300 | 101 231 | 91 265 | 77 309 | 66 803 | 62 920 | 67 862 | 119 685 | 135 363 | 221 591 | 140 150 |
| Aktīvi kopā | 84 065 | 124 068 | 167 024 | 231 856 | 389 785 | 254 727 | 427 055 | 339 698 | 481 525 | 383 093 | 833 565 | 1 064 766 | 1 079 284 | 1 460 580 | 1 437 099 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 40 696 | 47 461 | 79 207 | 103 307 | 173 011 | 57 675 | 309 636 | 147 482 | 234 724 | 59 783 | 398 520 | 484 859 | 482 465 | 643 190 | 414 376 |
| Ilgtermiņa saistības | 22 366 | 59 600 | 58 820 | 79 925 | 71 734 | 96 875 | 84 723 | 72 290 | 57 920 | 49 019 | 44 456 | 44 456 | 0 | 31 001 | 9763 |
| Saistības kopā | 63 062 | 107 061 | 138 027 | 183 232 | 244 745 | 154 550 | 394 359 | 219 772 | 292 644 | 108 802 | 442 976 | 529 315 | 482 465 | 674 191 | 424 139 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7329 | -3996 | 11 990 | 7365 | 96 416 | -30 233 | -67 481 | 87 230 | 68 955 | 85 411 | 96 390 | 144 862 | 74 387 | 189 571 | 226 571 |
| Pašu kapitāls kopā | 21 003 | 17 007 | 28 997 | 48 624 | 145 040 | 100 177 | 32 696 | 119 926 | 188 881 | 274 291 | 390 589 | 535 451 | 596 819 | 786 389 | 1 012 960 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 354 058 | 457 782 | 578 339 | 929 199 | 1 214 607 | 728 692 | 1 256 320 | 1 654 967 | 1 565 099 | 1 950 664 | 2 274 363 | 3 107 897 | 3 454 308 | 3 751 045 | 4 281 781 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7315 | -3120 | 12 892 | 8227 | 97 577 | -29 135 | -66 078 | 88 273 | 69 728 | 85 696 | 96 682 | 145 154 | 69 286 | 191 543 | 225 551 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7312 | -3963 | 12 056 | 7455 | 96 703 | -30 233 | -67 481 | 87 230 | 68 955 | 85 411 | 96 390 | 144 862 | 74 387 | 189 571 | 226 571 |
| Pārskata gada peļņa | -7329 | -3996 | 11 990 | 7365 | 96 416 | -30 233 | -67 481 | 87 230 | 68 955 | 85 411 | 96 390 | 144 862 | 74 387 | 189 571 | 226 571 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 9 | 8 | 9 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 6 | 11 | 13 | 15 | 16 | 20 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 019 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- CowHealth, SIA — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: SIA "COWCARE"
Pārskats
SIA "COWCARE" (reģ. nr. 54103043561) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Kocēnu pag., Kocēni, Aveņu iela 3 - 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 4 281 781 €, par 14,1% vairāk nekā gadu iepriekš (3 751 045 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 19,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 226 571 € (5,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 20 (gadu iepriekš 16). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 214 089 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 437 099 € un pašu kapitāls 1 012 960 € (70,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.