SIA "Madara 89 grupa"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 20 480 299 | 45 972 860 | 71 321 721 | 2 489 551 | 85 698 182 | 4 993 756 | 471 904 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4 810 937 | 47 011 010 | 46 378 434 | 23 674 057 | 63 517 949 | 23 400 240 | 24 530 534 |
| Aktīvi kopā | 25 291 236 | 92 983 870 | 117 700 155 | 26 163 608 | 149 216 131 | 28 393 996 | 25 002 438 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 2115 | 16 519 782 | 20 501 692 | 2 666 062 | 22 904 309 | 4 962 934 | 349 428 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 41 853 428 | 40 880 820 | 20 960 261 | 25 424 022 | 21 445 816 | 20 414 778 |
| Saistības kopā | 2115 | 58 373 210 | 61 382 512 | 23 626 323 | 48 328 331 | 26 408 750 | 20 764 206 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 25 244 301 | 6 191 260 | 21 675 647 | 1 516 416 | 26 347 039 | 1 124 071 | 2 252 986 |
| Pašu kapitāls kopā | 25 289 121 | 34 610 660 | 56 317 643 | 2 537 285 | 100 887 800 | 1 985 246 | 4 238 232 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 164 025 482 | 179 325 579 | 836 910 | 216 881 882 | 879 812 | 1 138 298 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1800 | 6 237 486 | 21 656 712 | 141 210 | 25 986 951 | 98 185 | 41 011 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 25 244 301 | 6 291 771 | 21 676 531 | 1 516 416 | 26 671 064 | 7 319 071 | 2 252 986 |
| Pārskata gada peļņa | 25 244 301 | 6 191 260 | 21 675 647 | 1 516 416 | 26 347 039 | 1 124 071 | 2 252 986 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | — | — | 6 | — | 9 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "FIRMA MADARA 89 ĪPAŠUMI" SIA — 100%
- "FIRMA MADARA 89" SIA — 100%
- "OLNIEKI" SIA — 100%
- SIA "Lielmaņi" — 100%
- "E.G. IEGULDĪJUMI" SIA — 80%
Kopsavilkums: SIA "Madara 89 grupa"
Pārskats
SIA "Madara 89 grupa" (reģ. nr. 54103131671) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Smiltenes nov., Smiltene, Baznīcas laukums 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 138 298 €, par 29,4% vairāk nekā gadu iepriekš (879 812 €). 2025. gada peļņa bija 2 252 986 € (198% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (7). 2025. gadā darbinieku skaits bija 9. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 126 478 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 25 002 438 € un pašu kapitāls 4 238 232 € (17,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 5.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.