Stangas zemnieku saimniecība "STRAUMĒNI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 50 221 € (9% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 377 275 | 438 915 | 471 460 | 393 340 | 617 150 | 805 520 | 959 965 | 880 416 | 812 961 | 765 899 | 762 792 | 820 369 | 737 476 | 743 870 | 707 324 | 636 519 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 406 739 | 359 750 | 494 620 | 457 495 | 639 958 | 685 830 | 696 314 | 651 854 | 625 431 | 1 037 237 | 944 111 | 903 569 | 946 135 | 857 188 | 1 006 430 | 1 079 926 |
| Aktīvi kopā | 784 014 | 798 665 | 966 080 | 850 835 | 1 257 108 | 1 491 350 | 1 656 279 | 1 532 270 | 1 438 392 | 1 803 136 | 1 706 903 | 1 723 938 | 1 683 611 | 1 601 058 | 1 713 754 | 1 716 445 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 178 326 | 259 053 | 220 110 | 168 315 | 265 215 | 538 728 | 216 837 | 138 434 | 191 836 | 163 237 | 126 843 | 184 228 | 208 938 | 280 612 | 339 395 | 408 289 |
| Ilgtermiņa saistības | 324 869 | 287 867 | 366 385 | 312 764 | 447 221 | 415 152 | 867 195 | 818 968 | 758 929 | 1 073 789 | 931 158 | 905 663 | 792 092 | 718 195 | 786 887 | 801 068 |
| Saistības kopā | 503 195 | 546 920 | 586 495 | 481 079 | 712 436 | 953 880 | 1 084 032 | 957 402 | 950 765 | 1 237 026 | 1 058 001 | 1 089 891 | 1 001 030 | 998 807 | 1 126 282 | 1 209 357 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 102 041 | 110 926 | 178 462 | 76 993 | 38 556 | 52 537 | 54 777 | 98 123 | -37 211 | 98 510 | 107 292 | 35 145 | 78 534 | -30 330 | 20 221 | -30 163 |
| Pašu kapitāls kopā | 280 819 | 251 745 | 379 585 | 369 756 | 544 672 | 537 470 | 572 247 | 574 868 | 487 627 | 566 110 | 648 902 | 634 047 | 682 581 | 602 251 | 587 472 | 507 088 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 194 387 | 300 498 | 499 510 | 343 913 | 352 937 | 526 353 | 567 651 | 607 403 | 404 173 | 513 456 | 591 988 | 601 772 | 719 718 | 342 108 | 604 327 | 552 687 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 130 711 | 145 150 | 210 472 | 111 729 | 82 664 | 106 015 | 95 993 | 133 208 | -11 296 | 130 967 | 140 998 | 68 701 | 115 993 | 18 908 | 72 369 | 20 192 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 107 114 | 115 376 | 181 614 | 82 750 | 48 407 | 66 687 | 54 777 | 98 270 | -37 211 | 98 510 | 107 292 | 35 145 | 78 534 | -30 330 | 20 221 | -30 163 |
| Pārskata gada peļņa | 102 041 | 110 926 | 178 462 | 76 993 | 38 556 | 52 537 | 54 777 | 98 123 | -37 211 | 98 510 | 107 292 | 35 145 | 78 534 | -30 330 | 20 221 | -30 163 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 6 | 6 | 8 | 9 | 7 | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 140 000 | 50 622 | 86 822 | 0 | 59 739 | 20 000 | 95 502 | 50 030 | 20 027 | 24 500 | 50 000 | 30 000 | 50 000 | 35 000 | 50 221 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Stangas zemnieku saimniecība "STRAUMĒNI"
Pārskats
Stangas zemnieku saimniecība "STRAUMĒNI" (reģ. nr. 55101003741) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Dobeles nov., Penkules pag., "Straumēni".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 552 687 €, par 8,5% mazāk nekā gadu iepriekš (604 327 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 30 163 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 92 115 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 716 445 € un pašu kapitāls 507 088 € (29,5% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.