Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DZELZCEĻA VESELĪBAS CENTRS"Aktīvs

40003292259Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 1996

Finanšu rādītāji

2 994 004 €+7,5%
Apgrozījums 2025
+6,3%
Vidējais pieaugums gadā 2011–2025
01 milj.2 milj.3 milj.’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
01 milj.2 milj.3 milj.’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

no pārskata
2025

Dividendes netika izmaksātas.

Vēsture
20250 €
20240 €
20230 €
20220 €
20210 €
20200 €
20190 €
201870 000 €
20170 €
201680 000 €
20150 €
201464 641 €
201333 245 €
201265 745 €
201178 000 €
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā111 850115 819100 727181 233311 235159 574301 336379 933544 069229 305966 445965 4501 382 1611 819 3252 519 044
Pamatlīdzekļi kopā137 640131 042109 959111 34072 610305 152285 855286 386306 061671 391541 374604 080381 175275 817157 857
Aktīvi kopā249 490246 861210 686292 573383 845464 726587 191666 319850 130900 6961 507 8191 569 5301 763 3362 095 1422 676 901
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības112 180131 479127 424139 652221 369263 374263 957174 532182 740194 940281 289239 944245 483257 087300 611
Ilgtermiņa saistības12 90211 70910 09910 884435141 91700051 34237 6510024 99421 254
Saistības kopā125 082143 188137 523150 536225 720305 291263 957174 532182 740246 282318 940239 944245 483282 081321 865
Pamatkapitāls———————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———————————————
Pārskata gada peļņa70 27249 53719 02770 89386 08881 310163 799168 553175 603-12 976534 465140 707188 267295 208541 975
Pašu kapitāls kopā124 408103 67373 163142 037158 125159 435323 234491 787667 390654 4141 188 8791 329 5861 517 8531 813 0612 355 036
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums1 269 9751 289 7841 303 3811 875 4711 855 4751 761 2141 920 8161 877 6272 089 8141 873 2452 951 1792 501 8082 709 8382 785 9092 994 004
Saimnieciskās darbības peļņa82 75859 82224 51683 971102 42996 227184 912168 569175 699-12 641537 023134 365157 675252 840503 612
Peļņa pirms nodokļiem82 86959 84024 51683 971102 42996 227184 912168 569175 699-12 641537 023141 796189 202296 052542 490
Pārskata gada peļņa70 27249 53719 02770 89386 08881 310163 799168 553175 603-12 976534 465140 707188 267295 208541 975
Darbaspēka izmaksas———————————————
Nolietojums———————————————
Citi rādītāji
Darbinieki137136138138124119117112125121154143133134131
Aprēķinātā dividende78 00065 74533 24564 641080 000070 0000000000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%Sabiedrība ar ierobež…Veselības centru apvi…9Kaktiņa ZaneSilova Alla
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DZELZCEĻA VESELĪBAS CENTRS"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DZELZCEĻA VESELĪBAS CENTRS" (reģ. nr. 40003292259) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Andreja Saharova iela 16.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 2 994 004 €, par 7,5% vairāk nekā gadu iepriekš (2 785 909 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 541 975 € (18,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 131 (gadu iepriekš 134). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 22 855 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 676 901 € un pašu kapitāls 2 355 036 € (88,0% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Veselības centru apvienība, AS.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.