AS "Veselības centru apvienība"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 555 467 | 703 139 | 2 080 724 | 3 213 623 | 1 739 584 | 1 696 053 | 5 830 666 | 6 683 860 | 5 565 353 | 3 326 206 | 9 066 458 | 13 331 403 | 5 346 946 | 9 047 117 | 15 776 552 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4 749 894 | 4 136 775 | 5 145 927 | 14 271 515 | 21 132 496 | 22 405 407 | 29 273 892 | 28 078 696 | 26 882 428 | 26 857 232 | 28 096 345 | 31 754 012 | 44 617 652 | 44 259 476 | 33 776 923 |
| Aktīvi kopā | 5 305 361 | 4 839 914 | 7 226 651 | 17 485 138 | 22 872 080 | 24 101 460 | 35 104 558 | 34 762 556 | 32 447 781 | 30 183 438 | 37 162 803 | 45 085 415 | 49 964 598 | 53 306 593 | 49 553 475 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 801 166 | 838 237 | 5 076 909 | 2 336 287 | 2 466 211 | 7 690 023 | 4 193 543 | 4 267 369 | 11 669 048 | 15 797 406 | 7 569 310 | 8 418 185 | 7 742 208 | 9 424 818 | 9 223 579 |
| Ilgtermiņa saistības | 3 707 502 | 3 229 522 | 2 754 290 | 13 872 622 | 16 390 887 | 10 203 591 | 24 519 327 | 22 809 396 | 11 541 801 | 991 666 | 13 290 705 | 12 272 074 | 10 302 730 | 8 775 509 | 7 896 365 |
| Saistības kopā | 4 508 668 | 4 067 759 | 7 831 199 | 16 208 909 | 18 857 098 | 17 893 614 | 28 712 870 | 27 076 765 | 23 210 849 | 16 789 072 | 20 860 015 | 20 690 259 | 18 044 938 | 18 200 327 | 17 119 944 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 771 693 | 6896 | -1 376 703 | 451 066 | 2 738 753 | 2 192 863 | 183 842 | 2 594 103 | 2 686 832 | 4 157 434 | 10 408 422 | 8 092 368 | 8 964 504 | 9 496 695 | -2 672 735 |
| Pašu kapitāls kopā | 796 693 | 772 155 | -604 548 | 1 276 229 | 4 014 982 | 6 207 846 | 6 391 688 | 7 685 791 | 9 236 932 | 13 394 366 | 16 302 788 | 24 395 156 | 31 919 660 | 35 106 266 | 32 433 531 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 616 478 | 3 725 068 | 4 926 211 | 16 140 817 | 18 693 501 | 18 981 371 | 21 228 048 | 26 226 245 | 31 781 499 | 34 659 305 | 52 974 153 | 54 861 662 | 59 531 592 | 64 786 606 | 71 784 457 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 38 613 | 131 145 | -8 135 704 | -2 142 045 | 2 936 705 | 1 946 902 | 930 184 | 2 875 463 | 2 732 765 | 4 428 588 | 11 892 495 | 8 509 431 | 7 944 164 | 10 561 607 | -15 225 898 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 753 618 | 37 866 | -1 424 867 | 512 279 | 3 190 840 | 2 502 070 | 730 596 | 2 597 521 | 2 690 104 | 4 160 097 | 11 481 868 | 8 111 060 | 8 987 110 | 10 140 074 | -2 652 538 |
| Pārskata gada peļņa | 771 693 | 6896 | -1 376 703 | 451 066 | 2 738 753 | 2 192 863 | 183 842 | 2 594 103 | 2 686 832 | 4 157 434 | 10 408 422 | 8 092 368 | 8 964 504 | 9 496 695 | -2 672 735 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 388 | 414 | 582 | 985 | 1134 | 1161 | 1283 | 1377 | 1515 | 1556 | 1781 | 1789 | 1809 | 1819 | 1956 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 300 000 | 1 135 691 | 0 | 7 500 000 | 0 | 1 440 000 | 2 500 000 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DZELZCEĻA VESELĪBAS CENTRS" — 100%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KLĪNIKA EGV" — 100%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medical plus" — 100%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RĪGAS ZOBĀRSTNIECĪBA" — 100%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GKMed" — 90%
- SIA "TALSU VESELĪBAS CENTRS" — 82,5%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VIA UNA" — 45,45%
- Akciju sabiedrība "Latvijas Jūras medicīnas centrs" — 2 kopīgas personas
- SIA "TALSU VESELĪBAS CENTRS" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DZELZCEĻA VESELĪBAS CENTRS" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GKMed" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KLĪNIKA EGV" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medical plus" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RĪGAS ZOBĀRSTNIECĪBA" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CENTRĀLĀ LABORATORIJA"
- Veselības aprūpes darba devēju asociācija
Kopsavilkums: AS "Veselības centru apvienība"
Pārskats
AS "Veselības centru apvienība" (reģ. nr. 40103464662) ir akciju sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Andreja Saharova iela 16.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 71 784 457 €, par 10,8% vairāk nekā gadu iepriekš (64 786 606 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 40,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2 672 735 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1956 (gadu iepriekš 1819). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 36 700 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 49 553 475 € un pašu kapitāls 32 433 531 € (65,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 7.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.