SIA "TALSU VESELĪBAS CENTRS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 37 206 | 42 336 | 61 383 | 97 648 | 117 920 | 184 685 | 328 855 | 621 699 | 896 152 | 1 265 188 | 1 672 047 | 2 251 729 | 2 933 531 | 3 638 232 | 4 261 518 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 99 944 | 93 623 | 88 091 | 108 543 | 89 628 | 53 317 | 38 868 | 25 711 | 45 857 | 34 792 | 167 948 | 146 491 | 302 243 | 383 551 | 578 194 |
| Aktīvi kopā | 137 150 | 135 959 | 149 474 | 206 191 | 207 548 | 238 002 | 367 723 | 647 410 | 942 009 | 1 299 980 | 1 839 995 | 2 398 220 | 3 235 774 | 4 021 783 | 4 839 712 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 22 748 | 25 433 | 33 673 | 51 611 | 68 216 | 64 359 | 88 219 | 92 960 | 96 081 | 128 221 | 209 755 | 188 907 | 193 458 | 185 173 | 175 089 |
| Ilgtermiņa saistības | 28 500 | 22 500 | 16 604 | 16 441 | 8176 | 3917 | 2663 | 1409 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9539 | 69 275 |
| Saistības kopā | 51 248 | 47 933 | 50 277 | 68 052 | 76 392 | 68 276 | 90 882 | 94 369 | 96 235 | 128 221 | 209 755 | 188 907 | 193 458 | 194 712 | 244 364 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1470 | 1331 | 8806 | 12 644 | 6536 | 34 911 | 107 115 | 272 502 | 292 732 | 325 986 | 458 481 | 579 073 | 833 002 | 784 755 | 768 277 |
| Pašu kapitāls kopā | 77 367 | 78 698 | 87 504 | 124 621 | 131 156 | 169 726 | 276 841 | 553 041 | 845 774 | 1 171 759 | 1 630 240 | 2 209 313 | 3 042 316 | 3 827 071 | 4 595 348 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 311 229 | 313 423 | 378 883 | 555 335 | 517 373 | 557 259 | 730 705 | 1 039 989 | 1 150 452 | 1 267 403 | 1 675 457 | 1 975 844 | 2 245 521 | 2 226 308 | 2 107 892 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -854 | 4442 | 13 520 | 20 829 | 15 840 | 46 025 | 128 206 | 272 880 | 293 029 | 326 164 | 458 671 | 562 728 | 756 173 | 695 747 | 701 965 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1286 | 3318 | 12 399 | 19 740 | 15 231 | 45 867 | 128 206 | 272 880 | 293 029 | 326 164 | 458 671 | 579 440 | 833 338 | 785 053 | 768 631 |
| Pārskata gada peļņa | -1470 | 1331 | 8806 | 12 644 | 6536 | 34 911 | 107 115 | 272 502 | 292 732 | 325 986 | 458 481 | 579 073 | 833 002 | 784 755 | 768 277 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 44 | 43 | 44 | 45 | 53 | 60 | 70 | 74 | 73 | 69 | 74 | 74 | 71 | 71 | 72 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- AS "Veselības centru apvienība" — 2 kopīgas personas
- Akciju sabiedrība "Latvijas Jūras medicīnas centrs" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DZELZCEĻA VESELĪBAS CENTRS" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GKMed" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KLĪNIKA EGV" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medical plus" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RĪGAS ZOBĀRSTNIECĪBA" — 2 kopīgas personas
- IK "Vija Sniedziņa"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CENTRĀLĀ LABORATORIJA"
- Veselības aprūpes darba devēju asociācija
Kopsavilkums: SIA "TALSU VESELĪBAS CENTRS"
Pārskats
SIA "TALSU VESELĪBAS CENTRS" (reģ. nr. 41203018735) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lāčplēša iela 38.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 107 892 €, par 5,3% mazāk nekā gadu iepriekš (2 226 308 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 768 277 € (36,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 72 (gadu iepriekš 71). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 29 276 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 4 839 712 € un pašu kapitāls 4 595 348 € (95,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 8. Lielākā līdzdalība (82,5%): AS "Veselības centru apvienība".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.