Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "D63"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 227 000 € (13% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2141 | 1745 | 26 926 | 22 122 | 12 736 | 9591 | 27 256 | 3155 | 232 397 | 668 396 | 431 110 | 2 606 605 | 1 044 753 | 3 030 134 | 1 152 221 | 1 494 499 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3666 | 2399 | 4579 | 17 913 | 21 115 | 14 145 | 11 236 | 5799 | 3 389 282 | 2 375 977 | 3 898 324 | 1 350 820 | 1 800 305 | 926 819 | 2 527 813 | 2 594 740 |
| Aktīvi kopā | 5807 | 4144 | 31 505 | 40 035 | 33 851 | 23 736 | 38 492 | 8954 | 3 621 679 | 3 044 373 | 4 329 434 | 3 957 425 | 2 845 058 | 3 956 953 | 3 680 034 | 4 089 239 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 28 374 | 15 027 | 36 698 | 41 166 | 35 734 | 26 927 | 46 448 | 26 431 | 3438 | 316 324 | 362 158 | 607 946 | 409 331 | 1 271 113 | 161 946 | 433 091 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 781 822 | 1 863 623 | 3 135 258 | 1 762 085 | 717 084 | 710 260 | 1 825 000 | 1 945 300 |
| Saistības kopā | 28 374 | 15 027 | 36 698 | 41 166 | 35 734 | 26 927 | 46 448 | 26 431 | 2 785 260 | 2 179 947 | 3 497 416 | 2 370 031 | 1 126 415 | 1 981 373 | 1 986 946 | 2 378 391 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -231 | 11 684 | 5690 | 4062 | -275 | -1308 | -4764 | -9521 | 853 896 | 28 007 | -32 408 | 755 376 | 131 248 | 356 937 | -122 492 | 244 760 |
| Pašu kapitāls kopā | -22 567 | -10 883 | -5193 | -1131 | -1883 | -3191 | -7956 | -17 477 | 836 419 | 864 426 | 832 018 | 1 587 394 | 1 718 643 | 1 975 580 | 1 693 088 | 1 710 848 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 25 180 | 40 072 | 55 018 | 36 592 | 46 043 | 54 095 | 53 201 | 22 534 | 1 139 491 | 4400 | 21 000 | 16 782 | 12 049 | 47 493 | 26 551 | 44 425 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 11 | 12 526 | 6612 | 4990 | 1087 | 810 | -4597 | -9289 | 853 901 | 126 300 | -13 183 | 779 865 | 139 357 | 352 555 | -20 166 | 305 967 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -231 | 12 526 | 6612 | 4990 | 1087 | 810 | -4764 | -9521 | 853 901 | 28 232 | -32 399 | 755 527 | 131 272 | 382 001 | -82 492 | 300 291 |
| Pārskata gada peļņa | -231 | 11 684 | 5690 | 4062 | -275 | -1308 | -4764 | -9521 | 853 896 | 28 007 | -32 408 | 755 376 | 131 248 | 356 937 | -122 492 | 244 760 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 000 | 160 000 | 227 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA 3N — 100%
- SIA Lado Māja — 100%
- SIA Pērkones 2 — 100%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Miera 23" — 100%
- CH133 SIA — 50%
- SIA "Tallinas 39" — 50%
- SIA KD Investīcijas — 50%
- SIA "MI2 development" — 40%
- SIA "Mammola" — 40%
- SIA PR20 — 37,1%
- SIA Rent4Grow — 33,36%
- SIA K12A — 33,33%
- SIA Talsu 7 — 30%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "J Holding" — 23,97%
- SIA BULVĀRU LOKS — 20%
- SIA MESCO RE — 15%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "D63"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "D63" (reģ. nr. 40003365177) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Stabu iela 29 - 22.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 44 425 €, par 67,3% vairāk nekā gadu iepriekš (26 551 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 244 760 € (551% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 4 089 239 € un pašu kapitāls 1 710 848 € (41,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 16.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.