SIA Pērkones 2Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3441 | 10 674 | 20 632 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 328 717 | 333 326 | 320 608 |
| Aktīvi kopā | 332 158 | 344 000 | 341 240 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 18 897 | 29 202 | 30 535 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 18 897 | 29 202 | 30 535 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1739 | 1537 | -4093 |
| Pašu kapitāls kopā | 313 261 | 314 798 | 310 705 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 0 | 38 400 | 34 700 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1739 | 1537 | -4080 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1739 | 1537 | -4080 |
| Pārskata gada peļņa | -1739 | 1537 | -4093 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Pērkones 2
Pārskats
SIA Pērkones 2 (reģ. nr. 40203481438) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Stabu iela 29 - 22.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 34 700 €, par 9,6% mazāk nekā gadu iepriekš (38 400 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 4093 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 34 700 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 341 240 € un pašu kapitāls 310 705 € (91,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "D63".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.