SIA "FF"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 351 543 | 173 134 | 139 752 | 178 067 | 365 241 | 228 259 | 416 166 | 384 923 | 286 326 | 344 505 | 439 646 | 857 468 | 253 430 | 242 232 | 733 888 | 1 043 319 | 1 837 749 | 1 784 209 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 169 903 | 156 868 | 144 191 | 218 319 | 232 139 | 307 049 | 477 850 | 244 310 | 224 041 | 365 871 | 289 035 | 137 018 | 86 148 | 59 785 | 44 202 | 125 780 | 191 565 | 214 304 |
| Aktīvi kopā | 521 446 | 330 002 | 283 943 | 396 386 | 597 380 | 535 308 | 894 016 | 629 233 | 510 367 | 710 376 | 728 681 | 994 486 | 339 578 | 302 017 | 778 090 | 1 169 099 | 2 029 314 | 1 998 513 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 614 875 | 458 842 | 420 363 | 135 293 | 339 880 | 169 857 | 334 199 | 189 369 | 174 770 | 310 836 | 372 919 | 711 607 | 92 684 | 64 530 | 85 100 | 180 790 | 565 096 | 201 421 |
| Ilgtermiņa saistības | 26 072 | 8793 | 0 | 430 928 | 123 152 | 219 430 | 238 904 | 118 833 | 78 128 | 83 661 | 35 897 | 74 703 | 12 984 | 0 | 5112 | 804 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 640 947 | 467 635 | 420 363 | 566 221 | 463 032 | 389 287 | 573 103 | 308 202 | 252 898 | 394 497 | 408 816 | 786 310 | 105 668 | 64 530 | 90 212 | 181 594 | 565 096 | 201 421 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 232 510 | -18 132 | 1213 | -15 593 | 297 004 | 14 270 | 112 646 | 1853 | -40 791 | 313 033 | 3986 | 195 629 | 25 735 | 3577 | 450 391 | 359 627 | 776 713 | 332 875 |
| Pašu kapitāls kopā | -119 751 | -137 883 | -136 670 | -177 820 | 119 184 | 128 614 | 294 295 | 296 148 | 257 469 | 315 879 | 319 865 | 208 176 | 233 910 | 237 487 | 687 878 | 987 505 | 1 464 218 | 1 797 092 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 154 273 | 162 973 | 140 536 | 852 991 | 1 659 632 | 1 046 455 | 2 459 928 | 1 611 792 | 861 389 | 1 546 322 | 2 056 306 | 3 305 243 | 1 725 196 | 969 282 | 2 648 044 | 2 525 713 | 4 244 762 | 2 380 580 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 268 405 | -2661 | 7745 | -9375 | 325 683 | 20 929 | 144 139 | 15 253 | -34 762 | 358 412 | 8474 | 197 921 | 27 585 | 4477 | 450 868 | 374 678 | 830 354 | 316 919 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 226 312 | -20 207 | 1213 | -15 303 | 320 469 | 16 882 | 129 687 | 5768 | -40 791 | 353 902 | 3986 | 195 629 | 25 810 | 3577 | 450 391 | 374 627 | 838 179 | 332 875 |
| Pārskata gada peļņa | 232 510 | -18 132 | 1213 | -15 593 | 297 004 | 14 270 | 112 646 | 1853 | -40 791 | 313 033 | 3986 | 195 629 | 25 735 | 3577 | 450 391 | 359 627 | 776 713 | 332 875 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 37 | 44 | 32 | 31 | 20 | 16 | 13 | 25 | 20 | 17 | 6 | 6 | 6 | 14 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 254 623 | 0 | 307 318 | 0 | 0 | 0 | 60 000 | 300 000 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Ducatus" — 2 kopīgas personas
- SIA "Fire & Design" — 2 kopīgas personas
- SIA "MAW Group" — 2 kopīgas personas
- "P 21"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ULRI"
Kopsavilkums: SIA "FF"
Pārskats
SIA "FF" (reģ. nr. 40003670683) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ceraukstes iela 21.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 380 580 €, par 43,9% mazāk nekā gadu iepriekš (4 244 762 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 332 875 € (14,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 14). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 238 058 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 998 513 € un pašu kapitāls 1 797 092 € (89,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.