Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ULRI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 080 | 15 020 | 15 563 | 18 835 | 21 151 | 35 638 | 29 181 | 29 752 | 30 496 | 34 254 | 33 479 | 26 469 | 23 348 | 32 137 | 26 770 | 25 430 | 26 471 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 402 | 1643 | 1457 | 778 | 270 | 357 | 198 | 95 | 0 | 715 | 1422 | 1483 | 745 |
| Aktīvi kopā | 14 080 | 15 020 | 15 563 | 18 835 | 21 553 | 37 281 | 30 638 | 30 530 | 30 766 | 34 611 | 33 677 | 26 564 | 23 348 | 32 852 | 28 192 | 26 913 | 27 216 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 21 199 | 0 | 4385 | 4804 | 7125 | 48 247 | 40 198 | 6648 | 5913 | 8414 | 13 298 | 6679 | 4071 | 9631 | 6165 | 2706 | 3027 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 24 608 | 21 266 | 23 411 | 23 221 | 0 | 0 | 32 690 | 32 690 | 32 690 | 25 910 | 24 350 | 22 350 | 22 350 | 15 140 | 11 527 | 10 126 |
| Saistības kopā | 21 199 | 24 608 | 25 651 | 28 215 | 30 346 | 48 247 | 40 198 | 39 338 | 38 603 | 41 104 | 39 208 | 31 029 | 26 421 | 31 981 | 21 305 | 14 233 | 13 153 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -996 | -2468 | -500 | 708 | 587 | 1545 | 1406 | 758 | 971 | 1338 | 962 | 1066 | 1392 | 3944 | 6016 | 5794 | 1382 |
| Pašu kapitāls kopā | -7119 | -9588 | -10 088 | -9380 | -8793 | -10 966 | -9560 | -8808 | -7837 | -6493 | -5531 | -4465 | -3073 | 871 | 6887 | 12 680 | 14 063 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 18 196 | 14 704 | 22 181 | 43 182 | 48 711 | 120 802 | 94 642 | 75 773 | 79 038 | 107 731 | 98 104 | 115 333 | 152 256 | 118 046 | 122 796 | 90 078 | 81 147 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -804 | -2295 | -263 | 708 | 587 | 1545 | 1406 | 758 | 1023 | 1338 | 962 | 1066 | 1392 | 3944 | 6016 | 5794 | 1382 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -996 | -2468 | -500 | 708 | 587 | 1545 | 1406 | 758 | 1023 | 1338 | 962 | 1066 | 1392 | 3944 | 6016 | 5794 | 1382 |
| Pārskata gada peļņa | -996 | -2468 | -500 | 708 | 587 | 1545 | 1406 | 758 | 971 | 1338 | 962 | 1066 | 1392 | 3944 | 6016 | 5794 | 1382 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ULRI"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ULRI" (reģ. nr. 50103147801) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Juglas iela 5 k-1 - 32.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 81 147 €, par 9,9% mazāk nekā gadu iepriekš (90 078 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 1382 € (1,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 81 147 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 27 216 € un pašu kapitāls 14 063 € (51,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (82,9%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.