SIA "MAW Group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 815 | 21 123 | 78 292 | 55 327 | 56 192 | 102 435 | 92 161 | 138 569 | 92 896 | 295 413 | 385 396 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 153 603 | 13 430 | 0 | 0 | 75 349 | 54 172 | 45 253 | 53 103 | 81 725 | 77 567 | 43 688 |
| Aktīvi kopā | 164 418 | 34 553 | 78 292 | 55 327 | 131 541 | 156 607 | 137 414 | 191 672 | 174 621 | 372 980 | 429 084 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 57 228 | 22 263 | 72 555 | 42 427 | 176 200 | 131 046 | 97 750 | 112 141 | 74 982 | 267 981 | 320 523 |
| Ilgtermiņa saistības | 99 695 | 10 015 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9014 | 6666 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 156 923 | 32 278 | 72 555 | 42 427 | 176 200 | 131 046 | 106 764 | 118 807 | 74 982 | 267 981 | 320 523 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8488 | -4237 | 3462 | 7162 | -57 559 | 70 221 | 5089 | 42 214 | 26 774 | 5360 | 3562 |
| Pašu kapitāls kopā | 6512 | 2275 | 5737 | 12 900 | -44 659 | 25 561 | 30 650 | 72 865 | 99 639 | 104 999 | 108 561 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 86 726 | 80 529 | 76 174 | 83 522 | 152 185 | 449 331 | 325 126 | 401 778 | 560 380 | 637 988 | 860 991 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8488 | -1006 | 4284 | 7162 | -57 559 | 70 221 | 5089 | 42 594 | 27 030 | 5360 | 3562 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8488 | -4237 | 4128 | 7162 | -57 559 | 70 221 | 5089 | 42 214 | 26 774 | 5360 | 3562 |
| Pārskata gada peļņa | -8488 | -4237 | 3462 | 7162 | -57 559 | 70 221 | 5089 | 42 214 | 26 774 | 5360 | 3562 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 3 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 8 | 7 | 5 | 5 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Ducatus" — 2 kopīgas personas
- SIA "FF" — 2 kopīgas personas
- SIA "Fire & Design" — 2 kopīgas personas
- "P 21"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ULRI"
Kopsavilkums: SIA "MAW Group"
Pārskats
SIA "MAW Group" (reģ. nr. 40103829317) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ceraukstes iela 21.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 860 991 €, par 35,0% vairāk nekā gadu iepriekš (637 988 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 25,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2015–2025). 2025. gada peļņa bija 3562 € (0,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 143 499 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 429 084 € un pašu kapitāls 108 561 € (25,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (53,3%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.