SIA "GLASAU"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1189 | 686 | 219 | 1108 | 1446 | 1268 | 1190 | 1221 | 2353 | 2995 | 1650 | 102 248 | 7538 | 4068 | 8897 | 677 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 176 898 | 176 898 | 176 898 | 0 | 0 | 0 | 0 | 179 657 | 475 355 | 640 165 | 757 380 | 1 332 953 | 1 598 543 | 1 792 391 | 1 743 772 | 2 214 619 |
| Aktīvi kopā | 178 087 | 177 584 | 177 117 | 1108 | 1446 | 1268 | 1190 | 180 878 | 477 708 | 643 160 | 759 030 | 1 435 201 | 1 606 081 | 1 796 459 | 1 752 669 | 2 215 296 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 176 899 | 176 899 | 0 | 50 | 50 | 153 | 0 | 243 | 50 | 3607 | 171 | 384 | 211 | 140 | 528 |
| Ilgtermiņa saistības | 176 899 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 184 031 | 480 952 | 646 953 | 759 590 | 829 590 | 1 069 590 | 1 214 590 | 1 259 590 | 1 659 090 |
| Saistības kopā | 176 899 | 176 899 | 176 899 | 0 | 50 | 50 | 153 | 184 031 | 481 195 | 647 003 | 763 197 | 829 761 | 1 069 974 | 1 214 801 | 1 259 730 | 1 659 618 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -520 | -503 | -467 | 890 | -178 | -178 | -180 | -4190 | -334 | -356 | -324 | 602 607 | -69 333 | 45 551 | -88 719 | 62 739 |
| Pašu kapitāls kopā | 1188 | 685 | 218 | 1108 | 1396 | 1218 | 1037 | -3153 | -3487 | -3843 | -4167 | 605 440 | 536 107 | 581 658 | 492 939 | 555 678 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -520 | -503 | -408 | 1449 | -128 | -128 | -130 | -187 | -284 | -306 | -274 | -450 | -329 879 | -91 414 | -182 995 | -119 725 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -520 | -503 | -467 | 890 | -128 | -128 | -130 | -4140 | -284 | -306 | -274 | 602 657 | -69 283 | 45 601 | -88 669 | 62 789 |
| Pārskata gada peļņa | -520 | -503 | -467 | 890 | -178 | -178 | -180 | -4190 | -334 | -356 | -324 | 602 607 | -69 333 | 45 551 | -88 719 | 62 739 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SWG Riga Fund 1 SIA — 4,07%
- SIA "Origin Robotics" — 2,15%
- SIA "Hansa+" — 2 kopīgas personas
- SIA "Hansahold" — 2 kopīgas personas
- SIA P37 — 2 kopīgas personas
- A3E HOLDINGS SIA
- SIA "TECHINVEST"
- SIA Hansa.RE
- SIA Krāsotāju 13
- SIA Reglink
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Finvest"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MIGLAS AGRO"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rudzāts Agro"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rudzāts"
Kopsavilkums: SIA "GLASAU"
Pārskats
SIA "GLASAU" (reģ. nr. 40103229909) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Alberta iela 13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gada peļņa bija 62 739 €. Ar peļņu noslēgti 4 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 215 296 € un pašu kapitāls 555 678 € (25,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.