SIA "NIDMA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 0 | 473 | 430 | 313 | 676 | 450 | 475 | 2467 | 222 727 | 348 | 46 862 | 75 927 | 667 | 97 | 75 | 6 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 1 555 438 | 1 555 438 | 1 555 438 | 2 213 188 | 2 213 188 | 2 213 188 | 2 279 662 | 1 975 683 | 1 974 546 | 1 106 244 | 773 477 | 600 081 | 559 102 | 559 102 | 559 102 |
| Aktīvi kopā | 0 | 1 555 911 | 1 555 868 | 1 555 751 | 2 213 864 | 2 213 638 | 2 213 663 | 2 282 129 | 2 198 410 | 1 974 894 | 1 153 106 | 849 404 | 600 748 | 559 199 | 559 177 | 559 108 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 557 618 | 560 900 | 564 484 | 809 678 | 0 | 1 535 802 | 1 552 787 | 5002 | 5318 | 49 541 | 90 598 | 2621 | 759 | 760 | 756 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 1 079 349 | 1 079 349 | 1 079 349 | 1 535 775 | 2 349 052 | 818 428 | 876 478 | 2 536 152 | 2 382 673 | 2 066 788 | 1 818 098 | 1 702 864 | 1 688 234 | 1 688 584 | 1 688 734 |
| Saistības kopā | 0 | 1 636 967 | 1 640 249 | 1 643 833 | 2 345 453 | 2 349 052 | 2 354 230 | 2 429 265 | 2 541 154 | 2 387 991 | 2 116 329 | 1 908 696 | 1 705 485 | 1 688 993 | 1 689 344 | 1 689 490 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -3070 | -3325 | -3701 | -6260 | -3825 | -5153 | -6570 | -195 608 | -70 354 | -454 854 | -96 018 | -45 445 | -25 057 | -372 | -215 |
| Pašu kapitāls kopā | 0 | -81 056 | -84 381 | -88 082 | -131 589 | -135 414 | -140 567 | -147 136 | -342 744 | -413 097 | -963 223 | -1 059 292 | -1 104 737 | -1 129 794 | -1 130 167 | -1 130 382 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 100 | 124 | 176 | 176 | 376 | 476 | 143 638 | 232 371 | 335 256 | 244 247 | 293 798 | 15 000 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | -734 | -617 | -611 | -5362 | -1000 | -935 | -2324 | -195 436 | -70 351 | -454 854 | -95 968 | -45 395 | -25 007 | -322 | -165 |
| EBITDA | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | -734 | -616 | -806 | -6260 | -1000 | -5153 | -6570 | -195 451 | -70 351 | -454 854 | -95 968 | -45 395 | -25 007 | -322 | -165 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -3070 | -3325 | -3701 | -6260 | -3825 | -5153 | -6570 | -195 608 | -70 354 | -454 854 | -96 018 | -45 445 | -25 057 | -372 | -215 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "BUVEMA" — 2 kopīgas personas
- SIA "M.I.R. & Co" — 2 kopīgas personas
- SIA "MASTERBLOC LATVIA" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ATVIZMA" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VKM BŪVMATERIĀLI" — 2 kopīgas personas
- DRAGON MOTORS SIA
- SIA "BUVEMA-BŪVMATERIĀLI"
- SIA Buvema Keramzit
- SIA First LatCard
- TALES SIA
Kopsavilkums: SIA "NIDMA"
Pārskats
SIA "NIDMA" (reģ. nr. 40003827292) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Iecavas pag., "Bebru Pļavas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 215 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1 130 382 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.