SIA "BUVEMA"Aktīvs

50003810601Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2006

Finanšu rādītāji

2 027 075 €-28,5%
Apgrozījums 2024
+1,7%
Vidējais pieaugums gadā 2009–2024
02 milj.4 milj.6 milj.’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
05 milj.10 milj.’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24

Dividendes

aprēķināts
2024

Dividendes netika izmaksātas.

Vēsture
20240 €
20230 €
2022 ~1735 €
20210 €
20200 €
20190 €
20180 €
20170 €
20160 €
20150 €
20140 €
20130 €
20120 €
20110 €
20100 €
20090 €
Pārskatu kopsavilkums2009–2024
2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā1 419 6091 485 1382 080 5162 158 9311 702 4012 039 8172 713 4522 449 1932 172 6722 116 3761 936 0821 905 7012 415 6252 348 0732 010 4432 031 028
Pamatlīdzekļi kopā3 906 9183 647 7093 402 4603 252 9953 275 4264 294 7403 960 7353 694 0503 489 3423 490 0643 146 7892 979 2102 856 8082 933 8092 699 9292 606 204
Aktīvi kopā5 326 5275 132 8475 482 9765 411 9264 977 8276 334 5576 674 1876 143 2435 662 0145 606 4405 082 8714 884 9115 272 4335 281 8824 710 3724 637 232
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības6 674 5076 868 467344 371294 183474 904846 9371 362 8811 208 599688 123741 964787 080510 0991 091 049809 842673 560769 942
Ilgtermiņa saistības016 4886 891 2627 013 7634 825 2726 896 3307 049 5247 249 1757 559 4457 736 6617 525 5364 088 6544 117 6894 206 8544 087 7764 149 695
Saistības kopā6 674 5076 884 9557 235 6337 307 9465 300 1767 743 2678 412 4058 457 7748 247 5688 478 6258 312 6164 598 7535 208 7385 016 6964 761 3364 919 637
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa-874 237-713 235-276 784-312 9461 470 554-939 176-330 822-558 228-271 023-286 633-357 5623 534 381-222 463203 226-316 150-231 441
Pašu kapitāls kopā-1 609 367-1 922 602-1 899 386-1 912 332-341 778-1 425 482-1 756 303-2 314 531-2 585 554-2 872 185-3 229 745286 15863 695265 186-50 964-282 405
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums1 584 3621 707 3482 745 8322 950 6723 386 5294 591 6234 655 8463 702 1673 134 3092 786 6482 199 4342 184 2272 702 4354 328 1612 835 2062 027 075
Saimnieciskās darbības peļņa-870 950-712 975-291 184-439 0761 529 176-1 133 996-563 333-294 63323 247-280 244-349 1543 545 215-214 293221 730-306 821-215 662
Peļņa pirms nodokļiem-873 367-712 418-275 262-429 6061 472 545-937 126-329 264-558 228-265 429-280 122-351 0913 540 935-221 677203 267-313 589-229 811
Pārskata gada peļņa-874 237-713 235-276 784-312 9461 470 554-939 176-330 822-558 228-271 023-286 633-357 5623 534 381-222 463203 226-316 150-231 441
Darbaspēka izmaksas————————————————
Nolietojums————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki30302728281713131313101012212012
Aprēķinātā dividende0000000000000173500

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

70%30%SIA "BUVEMA"5Maļcevs Sergejs5Junelis Roberts
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "BUVEMA"

Pārskats

SIA "BUVEMA" (reģ. nr. 50003810601) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Iecavas pag., "Bebru Pļavas".

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījums bija 2 027 075 €, par 28,5% mazāk nekā gadu iepriekš (2 835 206 €). No 2009. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,7% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 231 441 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 16 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 12 (gadu iepriekš 20). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 168 923 €.

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (70%) pieder privātpersonai.

Jāņem vērā

2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-282 405 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.