SIA "M.I.R. & Co"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5864 | 5720 | 1245 | 123 | 130 | 1285 | 93 | 461 | 3687 | 2462 | 422 | 3040 | 1019 | 2775 | 3077 | 1886 | 686 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 450 931 | 450 843 | 450 843 | 450 843 | 450 843 | 641 491 | 641 491 | 641 491 | 641 461 | 641 461 | 641 461 | 641 461 | 641 461 | 641 462 | 641 462 | 641 462 | 641 462 |
| Aktīvi kopā | 456 795 | 456 563 | 452 088 | 450 966 | 450 973 | 642 776 | 641 584 | 641 952 | 645 148 | 643 923 | 641 883 | 644 501 | 642 480 | 644 237 | 644 539 | 643 348 | 642 148 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 116 | 12 | 0 | 236 | 356 | 185 | 171 | 106 | 50 | 50 | 50 | 860 | 50 | 3 | 52 | 50 | 49 |
| Ilgtermiņa saistības | 407 194 | 407 874 | 404 366 | 404 374 | 405 094 | 579 645 | 579 647 | 581 147 | 585 647 | 585 647 | 585 647 | 588 647 | 588 647 | 591 647 | 593 647 | 593 647 | 593 647 |
| Saistības kopā | 407 310 | 407 886 | 404 366 | 404 610 | 405 450 | 579 830 | 579 818 | 581 253 | 585 697 | 585 697 | 585 697 | 589 507 | 588 697 | 591 650 | 593 699 | 593 697 | 593 696 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2732 | -808 | -894 | -1365 | -833 | -1827 | -1159 | -1153 | -1248 | -1225 | -2040 | -1192 | -1211 | -1196 | -1747 | -1192 | -1199 |
| Pašu kapitāls kopā | 49 410 | 48 602 | 47 708 | 46 343 | 45 510 | 62 927 | 61 747 | 60 699 | 59 451 | 58 226 | 56 186 | 54 994 | 53 783 | 52 587 | 50 840 | 49 651 | 48 452 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2248 | -191 | -131 | -430 | -73 | -746 | -78 | -22 | -117 | -94 | -909 | -61 | -80 | -65 | -61 | -61 | -68 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2248 | -191 | -131 | -430 | -73 | -746 | -78 | -22 | -117 | -94 | -909 | -61 | -80 | -65 | -61 | -61 | -68 |
| Pārskata gada peļņa | -2732 | -808 | -894 | -1365 | -833 | -1827 | -1159 | -1153 | -1248 | -1225 | -2040 | -1192 | -1211 | -1196 | -1747 | -1192 | -1199 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "BUVEMA" — 2 kopīgas personas
- SIA "MASTERBLOC LATVIA" — 2 kopīgas personas
- SIA "NIDMA" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ATVIZMA" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VKM BŪVMATERIĀLI" — 2 kopīgas personas
- DRAGON MOTORS SIA
- SIA "BUVEMA-BŪVMATERIĀLI"
- SIA Buvema Keramzit
- SIA First LatCard
- TALES SIA
Kopsavilkums: SIA "M.I.R. & Co"
Pārskats
SIA "M.I.R. & Co" (reģ. nr. 42103038575) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Iecavas pag., "Bebru Pļavas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1199 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (17). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 642 148 € un pašu kapitāls 48 452 € (7,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.