11 11 krastmala 9Aktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | — | — | 42 514 | 54 973 | 103 571 | 66 355 | 47 379 | 80 084 |
| Pamatlīdzekļi kopā | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | — | — | 42 514 | 54 973 | 103 571 | 66 355 | 47 379 | 80 084 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | — | — | 41 828 | 48 711 | 98 885 | 48 010 | 3555 | 5755 |
| Ilgtermiņa saistības | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | — | — | 41 828 | 48 711 | 98 885 | 48 010 | 3555 | 5755 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | — | — | 686 | 6262 | 4686 | 6858 | 9475 | 11 816 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: 11 11 krastmala 9
Pārskats
11 11 krastmala 9 (reģ. nr. 40008277557) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, 11. novembra krastmala 9 - 24.
Finanšu rezultāti
2025. gadā darbinieku skaits bija 1. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 80 084 € un pašu kapitāls 11 816 € (14,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.