Bleach SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 29 269 | 24 597 | 22 118 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 29 269 | 24 597 | 22 118 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 24 296 | 43 151 | 36 956 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 24 296 | 43 151 | 36 956 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3573 | -23 527 | 3716 |
| Pašu kapitāls kopā | 4973 | -18 554 | -14 838 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 114 125 | 181 870 | 200 460 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3573 | -23 527 | 3716 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3573 | -23 527 | 3716 |
| Pārskata gada peļņa | 3573 | -23 527 | 3716 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Bleach SIA
Pārskats
Bleach SIA (reģ. nr. 40203454213) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Blaumaņa iela 36 - 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 200 460 €, par 10,2% vairāk nekā gadu iepriekš (181 870 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 32,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 3716 € (1,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 100 230 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-14 838 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.