SIA "W.e.s.1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 25 255 | 36 637 | 23 609 | 19 584 | 15 627 | 18 919 | 21 273 | 22 432 | 12 045 | 26 568 | 28 624 | 8686 | 10 799 | 3937 | 6373 | 3799 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1300 | 536 813 | 577 320 | 489 044 | 570 241 | 444 635 | 319 030 | 193 424 | 67 818 | 0 | 211 421 | 202 629 | 202 628 | 191 847 | 178 144 | 164 440 |
| Aktīvi kopā | 26 555 | 573 450 | 600 929 | 508 628 | 585 868 | 463 554 | 340 303 | 215 856 | 79 863 | 26 568 | 240 045 | 211 315 | 213 427 | 195 784 | 184 517 | 168 239 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3 | 89 275 | 76 105 | 16 184 | 6592 | 6084 | 10 049 | 7415 | 6902 | 10 513 | 9487 | 5143 | 4419 | 1806 | 5608 | 2755 |
| Ilgtermiņa saistības | 3810 | 474 302 | 633 218 | 675 986 | 947 615 | 921 412 | 911 562 | 891 949 | 860 241 | 831 513 | 784 147 | 332 459 | 284 959 | 271 959 | 269 959 | 269 959 |
| Saistības kopā | 3813 | 563 577 | 709 323 | 692 170 | 954 207 | 927 496 | 921 611 | 899 364 | 867 143 | 842 026 | 793 634 | 337 602 | 289 378 | 273 765 | 275 567 | 272 714 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2511 | -12 946 | -118 190 | -75 148 | -107 182 | -95 603 | -117 366 | -102 200 | -103 772 | -28 178 | -27 044 | 28 451 | 50 337 | -2030 | -13 069 | -13 425 |
| Pašu kapitāls kopā | 22 742 | 9796 | -108 394 | -183 542 | -368 339 | -463 942 | -581 308 | -683 508 | -787 280 | -815 458 | -553 589 | -126 287 | -75 951 | -77 981 | -91 050 | -104 475 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 16 | 39 219 | 51 520 | 78 101 | 100 252 | 74 280 | 89 972 | 72 958 | 100 137 | 119 993 | 85 904 | 104 091 | 41 394 | 33 119 | 24 171 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3333 | -7868 | -69 419 | -58 003 | -98 066 | -87 792 | -108 665 | -94 630 | -100 739 | -25 864 | -25 356 | 28 765 | 50 387 | -1980 | -13 019 | -13 375 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2511 | -12 946 | -107 660 | -74 959 | -106 644 | -95 015 | -117 316 | -102 150 | -103 165 | -27 715 | -26 706 | 28 501 | 50 387 | -1980 | -13 019 | -13 375 |
| Pārskata gada peļņa | -2511 | -12 946 | -118 190 | -75 148 | -107 182 | -95 603 | -117 366 | -102 200 | -103 772 | -28 178 | -27 044 | 28 451 | 50 337 | -2030 | -13 069 | -13 425 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "W.e.s.1"
Pārskats
SIA "W.e.s.1" (reģ. nr. 40103201519) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Daugavas iela 38 - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 24 171 €, par 27,0% mazāk nekā gadu iepriekš (33 119 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 13 425 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NV energy".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-104 475 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.