SIA "W.e.s.8"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 26 370 | 40 707 | 10 517 | 25 890 | 24 478 | 23 930 | 21 013 | 25 237 | 15 431 | 26 702 | 24 131 | 11 273 | 548 | 6373 | 11 053 | 9684 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1098 | 529 696 | 600 615 | 508 810 | 593 344 | 462 718 | 332 091 | 201 465 | 70 838 | 0 | 218 361 | 209 217 | 209 217 | 203 192 | 188 679 | 174 165 |
| Aktīvi kopā | 27 468 | 570 403 | 611 132 | 534 700 | 617 822 | 486 648 | 353 104 | 226 702 | 86 269 | 26 702 | 242 492 | 220 490 | 209 765 | 209 565 | 199 732 | 183 849 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3664 | 65 859 | 60 779 | 18 093 | 7318 | 7243 | 8673 | 6607 | 5094 | 8257 | 9869 | 5961 | 5181 | 7213 | 3042 | 4002 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 493 306 | 621 490 | 658 115 | 902 869 | 852 510 | 822 025 | 794 194 | 751 539 | 712 768 | 648 670 | 246 927 | 184 027 | 167 027 | 165 027 | 165 027 |
| Saistības kopā | 3664 | 559 165 | 682 269 | 676 208 | 910 187 | 859 753 | 830 698 | 800 801 | 756 633 | 721 025 | 658 539 | 252 888 | 189 208 | 174 240 | 168 069 | 169 029 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1401 | -12 637 | -82 304 | -70 371 | -91 017 | -80 740 | -104 489 | -96 505 | -96 265 | -23 959 | -22 379 | 40 027 | 52 955 | 14 768 | -3662 | -16 843 |
| Pašu kapitāls kopā | 23 804 | 11 167 | -71 137 | -141 508 | -292 365 | -373 105 | -477 594 | -574 099 | -670 364 | -694 323 | -416 047 | -32 398 | 20 557 | 35 325 | 31 663 | 14 820 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 24 076 | 64 963 | 104 641 | 125 004 | 105 855 | 114 364 | 88 782 | 110 853 | 144 266 | 105 903 | 108 516 | 58 926 | 43 095 | 30 175 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1994 | -7104 | -32 905 | -53 075 | -81 730 | -73 734 | -91 012 | -84 819 | -91 585 | -20 400 | -19 828 | 40 484 | 53 005 | 14 818 | -3612 | -16 793 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1401 | -12 625 | -71 209 | -70 092 | -90 390 | -80 037 | -104 439 | -96 455 | -95 329 | -23 247 | -21 858 | 40 077 | 53 005 | 14 818 | -3612 | -16 793 |
| Pārskata gada peļņa | -1401 | -12 637 | -82 304 | -70 371 | -91 017 | -80 740 | -104 489 | -96 505 | -96 265 | -23 959 | -22 379 | 40 027 | 52 955 | 14 768 | -3662 | -16 843 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "W.e.s.8"
Pārskats
SIA "W.e.s.8" (reģ. nr. 40103207259) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Daugavas iela 38 - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 30 175 €, par 30,0% mazāk nekā gadu iepriekš (43 095 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 16 843 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 183 849 € un pašu kapitāls 14 820 € (8,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NV energy".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.