SIA "W.e.s.7"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 31 734 | 26 010 | 12 984 | 21 019 | 19 920 | 26 068 | 26 760 | 22 518 | 21 584 | 36 031 | 48 179 | 21 120 | 20 541 | 14 116 | 7644 | 6342 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1742 | 555 011 | 616 091 | 522 507 | 610 303 | 477 146 | 343 989 | 210 832 | 77 675 | 0 | 227 505 | 218 183 | 218 183 | 206 377 | 191 635 | 176 894 |
| Aktīvi kopā | 33 476 | 581 021 | 629 075 | 543 526 | 630 223 | 503 214 | 370 749 | 233 350 | 99 259 | 36 031 | 275 684 | 239 303 | 238 724 | 220 493 | 199 279 | 183 236 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 939 | 74 403 | 67 087 | 16 392 | 6516 | 6587 | 8099 | 5858 | 4795 | 8226 | 8734 | 5507 | 4540 | 4645 | 2682 | 3750 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 501 591 | 638 343 | 677 926 | 938 427 | 906 690 | 875 791 | 843 833 | 810 996 | 771 209 | 718 966 | 285 351 | 215 751 | 199 751 | 197 751 | 197 751 |
| Saistības kopā | 12 939 | 575 994 | 705 430 | 694 318 | 944 943 | 913 277 | 883 890 | 849 691 | 815 791 | 779 435 | 727 700 | 290 858 | 220 291 | 204 396 | 200 433 | 201 501 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4641 | -15 581 | -81 311 | -74 437 | -100 162 | -95 342 | -103 078 | -103 200 | -100 191 | -26 872 | -18 536 | 35 797 | 69 989 | -2336 | -17 251 | -17 111 |
| Pašu kapitāls kopā | 20 537 | 4956 | -76 355 | -150 792 | -314 720 | -410 063 | -513 141 | -616 341 | -716 532 | -743 404 | -452 016 | -51 555 | 18 433 | 16 097 | -1154 | -18 265 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 46 087 | 60 095 | 96 477 | 111 500 | 101 601 | 109 567 | 88 061 | 118 387 | 140 101 | 101 092 | 120 466 | 51 239 | 40 927 | 28 591 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5234 | -10 087 | -31 616 | -57 226 | -90 991 | -87 464 | -93 739 | -95 076 | -96 956 | -24 416 | -16 922 | 36 127 | 70 039 | -2286 | -17 201 | -17 061 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4641 | -15 581 | -69 831 | -74 158 | -99 535 | -94 639 | -103 028 | -103 150 | -99 544 | -26 381 | -18 178 | 35 847 | 70 039 | -2286 | -17 201 | -17 061 |
| Pārskata gada peļņa | -4641 | -15 581 | -81 311 | -74 437 | -100 162 | -95 342 | -103 078 | -103 200 | -100 191 | -26 872 | -18 536 | 35 797 | 69 989 | -2336 | -17 251 | -17 111 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "W.e.s.7"
Pārskats
SIA "W.e.s.7" (reģ. nr. 40103207189) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Daugavas iela 38 - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 28 591 €, par 30,1% mazāk nekā gadu iepriekš (40 927 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 17 111 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NV energy".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-18 265 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.