SIA "Cosmetics NORD"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 105 | 11 321 | 31 782 | 61 940 | 104 972 | 129 541 | 190 469 | 147 252 | 247 616 | 54 601 | 678 630 | 829 481 | 1 063 537 | 1 191 952 | 2 073 938 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3233 | 0 | 0 | 6417 | 5042 | 3666 | 2291 | 916 | 0 | 998 | 234 625 | 352 993 | 442 569 | 514 496 | 518 082 |
| Aktīvi kopā | 17 338 | 11 321 | 31 782 | 68 357 | 110 014 | 133 207 | 192 760 | 148 168 | 247 616 | 55 599 | 913 255 | 1 182 474 | 1 506 106 | 1 706 448 | 2 592 020 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 410 | 193 | 48 509 | 82 500 | 121 210 | 124 249 | 180 456 | 153 424 | 235 505 | 63 954 | 910 604 | 1 461 994 | 1 889 577 | 1 415 113 | 2 026 801 |
| Ilgtermiņa saistības | 46 165 | 34 165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 746 |
| Saistības kopā | 46 575 | 34 358 | 48 509 | 82 500 | 121 210 | 124 249 | 180 456 | 153 424 | 235 505 | 63 954 | 910 604 | 1 461 994 | 1 889 577 | 1 415 113 | 2 067 547 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2992 | 6200 | 6310 | 9675 | 2947 | 20 154 | 3346 | -17 560 | 17 367 | -20 466 | 11 006 | -282 170 | -103 951 | 124 774 | 183 138 |
| Pašu kapitāls kopā | -29 237 | -23 037 | -16 727 | -14 143 | -11 196 | 8958 | 12 304 | -5256 | 12 111 | -8355 | 2651 | -279 520 | -383 471 | 291 335 | 524 473 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 18 061 | 0 | 27 178 | 254 527 | 381 903 | 547 372 | 613 957 | 706 284 | 601 948 | 294 797 | 1 125 609 | 1 195 095 | 2 030 592 | 2 684 665 | 5 116 716 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2992 | 6200 | 7599 | 22 231 | 3610 | 23 879 | 4163 | -17 560 | 17 367 | -20 424 | 13 240 | -281 297 | -102 364 | 152 908 | 206 459 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2992 | 6200 | 7599 | 10 746 | 3610 | 23 877 | 4163 | -17 560 | 17 367 | -20 466 | 11 006 | -282 091 | -103 412 | 125 847 | 187 473 |
| Pārskata gada peļņa | -2992 | 6200 | 6310 | 9675 | 2947 | 20 154 | 3346 | -17 560 | 17 367 | -20 466 | 11 006 | -282 170 | -103 951 | 124 774 | 183 138 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 6 | 5 | 6 | 12 | 14 | 24 | 34 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA NORD Beauty — 100%
- SIA SLFNMD — 2 kopīgas personas
- "LAKRA"
- AS "MADARA Cosmetics"
- SIA "SUR MER"
- SIA Brand Lab Cosmetics
- SIA KALVI Capital
- SIA NORD Beauty
- SIA Pitrags Getaway
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kalvi"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MC Properties"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Melns Nezvērs"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Wolf Candles"
Kopsavilkums: SIA "Cosmetics NORD"
Pārskats
SIA "Cosmetics NORD" (reģ. nr. 40103277805) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., "Lielmaņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 5 116 716 €, par 90,6% vairāk nekā gadu iepriekš (2 684 665 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 49,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 183 138 € (3,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 34 (gadu iepriekš 24). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 150 492 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 592 020 € un pašu kapitāls 524 473 € (20,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA SLFNMD. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.