SIA "Car Fleet management"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 86 809 | 99 072 | 62 979 | 187 207 | 337 873 | 440 587 | 644 106 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 69 106 | 20 214 | 42 407 | 420 093 | 321 807 | 292 251 | 376 197 |
| Aktīvi kopā | 155 915 | 119 286 | 105 386 | 607 300 | 659 680 | 732 838 | 1 020 303 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 75 510 | 93 822 | 53 235 | 159 162 | 271 865 | 211 544 | 544 641 |
| Ilgtermiņa saistības | 66 955 | 19 614 | 49 642 | 421 150 | 360 781 | 492 569 | 441 921 |
| Saistības kopā | 142 465 | 113 436 | 102 877 | 580 312 | 632 646 | 704 113 | 986 562 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3450 | -7600 | -3342 | 24 479 | 46 | 1691 | 5016 |
| Pašu kapitāls kopā | 13 450 | 5850 | 2509 | 26 988 | 27 034 | 28 725 | 33 741 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 148 743 | 96 048 | 402 064 | 376 005 | 167 594 | 250 937 | 318 533 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3450 | -7600 | -3342 | 24 479 | 46 | 1691 | 5016 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3450 | -7600 | -3342 | 24 479 | 46 | 1691 | 5016 |
| Pārskata gada peļņa | 3450 | -7600 | -3342 | 24 479 | 46 | 1691 | 5016 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Car Fleet management"
Pārskats
SIA "Car Fleet management" (reģ. nr. 40203165356) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., "Lielmaņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 318 533 €, par 26,9% vairāk nekā gadu iepriekš (250 937 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 5016 € (1,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 318 533 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 020 303 € un pašu kapitāls 33 741 € (3,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.