SIA "EF DRIVE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 260 | 393 | 851 | 176 602 | 172 463 | 872 103 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 83 719 | 413 830 |
| Aktīvi kopā | 260 | 393 | 851 | 176 602 | 256 182 | 1 285 933 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 736 | 1918 | 163 479 | 268 850 | 1 063 002 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 711 | 203 795 |
| Saistības kopā | 0 | 736 | 1918 | 163 479 | 280 561 | 1 266 797 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 259 | -603 | -725 | 14 190 | -37 502 | -75 654 |
| Pašu kapitāls kopā | 260 | -343 | -1067 | 13 123 | -24 379 | 19 136 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 410 | 2194 | 8672 | 375 137 | 277 243 | 1 641 867 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 259 | -603 | -725 | 14 190 | -35 829 | -71 093 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 259 | -603 | -725 | 14 190 | -37 502 | -74 824 |
| Pārskata gada peļņa | 259 | -603 | -725 | 14 190 | -37 502 | -75 654 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "EF DRIVE"
Pārskats
SIA "EF DRIVE" (reģ. nr. 42103098517) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., "Lielmaņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 641 867 €, par 492% vairāk nekā gadu iepriekš (277 243 €). No 2020. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 425% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2020–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 75 654 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 6 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1 641 867 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 285 933 € un pašu kapitāls 19 136 € (1,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (97,7%): Bismuth Impulse OU.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.