Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bulduru Investment"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 305 107 | 870 631 | 1 796 237 | 1 890 873 | 2 228 874 | 801 774 | 1 360 171 | 1 031 010 | 920 540 | 792 316 | 1 098 369 | 980 090 | 1 021 548 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 7823 | 11 812 | 12 781 | 12 434 | 2108 | 116 433 | 107 255 | 106 584 | 94 116 | 88 390 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 312 930 | 882 443 | 1 809 018 | 1 903 307 | 2 230 982 | 918 207 | 1 467 426 | 1 137 594 | 1 014 656 | 880 706 | 1 098 369 | 980 090 | 1 021 548 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 3246 | 3090 | 1236 | 14 959 | 1256 | 20 993 | 48 | 127 | 545 | 693 813 | 573 905 | 592 083 |
| Ilgtermiņa saistības | 238 893 | 711 486 | 1 622 674 | 1 711 556 | 1 989 847 | 667 844 | 1 212 784 | 1 159 185 | 1 033 845 | 928 270 | 0 | 50 | 50 |
| Saistības kopā | 238 893 | 714 732 | 1 625 764 | 1 712 792 | 2 004 806 | 669 100 | 1 233 777 | 1 159 233 | 1 033 972 | 928 815 | 693 813 | 573 955 | 592 133 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 73 120 | 62 650 | 15 543 | 7261 | 35 661 | 28 891 | -4733 | -255 288 | 2323 | -28 793 | 3511 | 1578 | 23 280 |
| Pašu kapitāls kopā | 74 037 | 167 711 | 183 254 | 190 515 | 226 176 | 249 107 | 233 649 | -21 639 | -19 316 | -48 109 | 404 556 | 406 135 | 429 415 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 574 | 23 813 | 18 467 | 21 710 | 6227 | 70 000 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1757 | -478 | -482 | -607 | -8677 | -3221 | -4708 | -253 744 | 2373 | -28 069 | -4816 | -18 447 | -1949 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 73 120 | 67 163 | 18 286 | 11 883 | 40 615 | 30 333 | -4728 | -253 748 | 2373 | -28 069 | 4550 | 1628 | 23 280 |
| Pārskata gada peļņa | 73 120 | 62 650 | 15 543 | 7261 | 35 661 | 28 891 | -4733 | -255 288 | 2323 | -28 793 | 3511 | 1578 | 23 280 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 5960 | 10 725 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Dzīvokļu īpašnieku biedrība "TAL RESIDENCE"
- SIA "DIGITAL ART HOUSE"
- SIA "R.EVOLUTION Real Estate"
- SIA Bulduru 17/19
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Philosophers Residence"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R.EVOLUTION CITY"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R.Evolution 21"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R.Evolution Investment"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R.Evolution Strategy"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R.evolution Energy"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Smilģa Properties"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Strēlnieku 8"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bulduru Investment"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bulduru Investment" (reģ. nr. 40103533733) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Strēlnieku iela 8 - 47.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gada peļņa bija 23 280 €. Ar peļņu noslēgti 10 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 021 548 € un pašu kapitāls 429 415 € (42,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (90%) pieder privātpersonai. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.