Saliena Hanzas and Skalbes SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1993 | 2792 | 16 656 | 23 976 | 2284 | 42 | 20 | 147 | 72 | 43 | 53 | 23 | 41 943 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 863 500 | 1 228 650 | 1 198 460 | 1 307 262 | 1 785 383 | 1 794 286 | 1 806 064 | 1 816 862 | 1 828 160 | 1 839 788 | 1 851 383 | 1 863 348 | 1 574 174 |
| Aktīvi kopā | 865 493 | 1 231 442 | 1 215 116 | 1 331 238 | 1 787 667 | 1 794 328 | 1 806 084 | 1 817 009 | 1 828 232 | 1 839 831 | 1 851 436 | 1 863 371 | 1 616 117 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 863 500 | 1 228 700 | 1 202 551 | 360 | 50 | 750 | 749 | 786 | 0 | 48 | 72 | 72 | 122 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 1000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 863 500 | 1 228 700 | 1 203 551 | 360 | 50 | 750 | 749 | 786 | 0 | 48 | 72 | 72 | 122 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7 | -92 | 8823 | -424 298 | 456 739 | 5961 | 11 757 | 10 888 | 12 010 | 11 551 | 11 581 | 11 935 | -247 304 |
| Pašu kapitāls kopā | 1993 | 2742 | 11 565 | 1 330 878 | 1 787 617 | 1 793 578 | 1 805 335 | 1 816 223 | 1 828 232 | 1 839 783 | 1 851 364 | 1 863 299 | 1 615 995 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 45 590 | 143 313 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 851 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7 | -43 | 13 732 | -424 277 | 460 000 | -4943 | -4521 | -5310 | -3938 | -4277 | -4114 | -3680 | -262 767 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7 | -42 | 13 728 | -424 298 | 456 789 | 6011 | 11 807 | 10 938 | 12 060 | 11 601 | 11 631 | 11 985 | -247 254 |
| Pārskata gada peļņa | -7 | -92 | 8823 | -424 298 | 456 739 | 5961 | 11 757 | 10 888 | 12 010 | 11 551 | 11 581 | 11 935 | -247 304 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Saliena Hanzas and Skalbes SIA
Pārskats
Saliena Hanzas and Skalbes SIA (reģ. nr. 40103640187) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Piņķi, Salienas iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 41 851 €. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 247 304 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 616 117 € un pašu kapitāls 1 615 995 € (100,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Ostermalm Property Investments SIA.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.