Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metenis un Co"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2019Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2019
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 58 | 9214 | 20 207 | 40 791 | 50 789 | 33 340 | 214 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 6745 | 21 485 | 123 158 | 220 764 | 138 634 | 48 976 |
| Aktīvi kopā | 58 | 15 959 | 41 692 | 163 949 | 271 553 | 171 974 | 49 190 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 8934 | 23 324 | 60 521 | 104 439 | 96 943 | 73 398 |
| Ilgtermiņa saistības | 48 | 0 | 5067 | 72 254 | 130 090 | 65 094 | 0 |
| Saistības kopā | 48 | 8934 | 28 391 | 132 775 | 234 529 | 162 037 | 73 398 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 7011 | 3952 | 17 873 | 5850 | -27 087 | -34 145 |
| Pašu kapitāls kopā | 10 | 7025 | 13 301 | 31 174 | 37 024 | 9937 | -24 208 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 8743 | 14 138 | 138 739 | 232 652 | 262 704 | 3666 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 7011 | 5476 | 20 322 | 26 541 | -2342 | -26 178 |
| EBITDA | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 7011 | 4201 | 17 873 | 5850 | -27 087 | -34 145 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 7011 | 3952 | 17 873 | 5850 | -27 087 | -34 145 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | 5 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metenis un Co"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metenis un Co" (reģ. nr. 40103664147) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Tukuma nov., Lapmežciema pag., Ragaciems, Airu iela 16.
Finanšu rezultāti
2019. gadā apgrozījums bija 3666 €, par 98,6% mazāk nekā gadu iepriekš (262 704 €). 2019. gads noslēdzās ar zaudējumiem 34 145 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 7 publicētajiem gadiem. 2019. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3666 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2019. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-24 208 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2019. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.