"Faberlic Baltija SIA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2020Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2020
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 109 624 | 1 131 976 | 845 749 | 935 228 | 1 341 773 | 1 059 570 | 941 198 | 1 216 116 | 2 325 479 | 3 278 129 | 2 275 720 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 29 125 | 17 080 | 12 693 | 9445 | 24 049 | 53 674 | 74 354 | 125 444 | 86 974 | 228 601 | 248 803 |
| Aktīvi kopā | 1 138 749 | 1 149 056 | 858 442 | 944 673 | 1 365 822 | 1 113 244 | 1 015 552 | 1 341 560 | 2 412 453 | 3 506 730 | 2 524 523 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 141 619 | 213 129 | 365 266 | 159 931 | 118 320 | 1 206 931 | 1 531 077 | 2 600 500 | 2 642 752 | 1 933 287 | 535 940 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 141 619 | 213 129 | 365 266 | 159 931 | 118 463 | 1 206 931 | 1 531 077 | 2 600 500 | 2 642 752 | 1 933 287 | 535 940 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 297 215 | -60 217 | -438 980 | 298 030 | 127 316 | -349 645 | -401 028 | -743 416 | 1 028 641 | 1 803 742 | 835 018 |
| Pašu kapitāls kopā | 981 517 | 921 300 | 482 320 | 779 633 | 1 235 386 | -114 343 | -515 525 | -1 258 940 | -230 299 | 1 573 443 | 1 988 583 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 665 917 | 3 166 381 | 3 266 283 | 2 912 366 | 3 803 825 | 3 584 626 | 4 425 795 | 6 724 906 | 9 429 116 | 18 866 756 | 20 633 487 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 336 521 | -54 283 | -438 980 | 313 596 | 156 706 | -349 788 | -400 223 | -743 416 | 1 028 641 | 1 807 384 | 835 257 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 336 521 | -54 283 | -438 980 | 313 596 | 156 706 | -349 788 | -401 028 | -743 416 | 1 028 641 | 1 807 384 | 835 257 |
| Pārskata gada peļņa | 297 215 | -60 217 | -438 980 | 298 030 | 127 316 | -349 645 | -401 028 | -743 416 | 1 028 641 | 1 803 742 | 835 018 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 39 | 39 | 33 | 27 | 27 | 34 | 32 | 54 | 61 | 133 | 137 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "CARAMBA" , SIA
- SIA "GLOBAL VISION"
- SIA "HNG"
- SIA "PIE PAGRABA"
- SIA "VG Property"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AP Holding"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Alfa Home"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Food Trailers Latvia"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metenis un Co"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rufs"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "S.G.Plac"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skaņas Pasaule"
Kopsavilkums: "Faberlic Baltija SIA"
Pārskats
"Faberlic Baltija SIA" (reģ. nr. 50003698011) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kleistu iela 24.
Finanšu rezultāti
2020. gadā apgrozījums bija 20 633 487 €, par 9,4% vairāk nekā gadu iepriekš (18 866 756 €). No 2010. līdz 2020. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 22,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2020). 2020. gada peļņa bija 835 018 € (4,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 11 publicētajiem gadiem. 2020. gadā darbinieku skaits bija 137 (gadu iepriekš 133). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 150 609 €. 2020. gada beigās bilances kopsumma bija 2 524 523 € un pašu kapitāls 1 988 583 € (78,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Faberlic Publiskā akciju sabiedrība.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2020. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.