Pilnsabiedrība "SBSC"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2023
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3 904 739 | 4 145 216 | 4 156 146 | 2 544 850 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 284 230 | 1 041 771 | 2 072 853 | 2 552 340 |
| Aktīvi kopā | 4 188 969 | 5 186 987 | 6 228 999 | 5 097 190 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 3 955 858 | 4 305 185 | 5 186 530 | 2 899 713 |
| Ilgtermiņa saistības | 167 640 | 759 655 | 2 056 677 | 2 620 431 |
| Saistības kopā | 4 123 498 | 5 064 840 | 7 243 207 | 5 520 144 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 63 471 | 56 676 | -1 136 355 | 591 254 |
| Pašu kapitāls kopā | 65 471 | 122 147 | -1 014 208 | -422 954 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 2 445 869 | 7 114 089 | 14 383 967 | 11 357 016 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 63 814 | 54 640 | -1 102 863 | 616 164 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 63 471 | 56 676 | -1 136 355 | 591 254 |
| Pārskata gada peļņa | 63 471 | 56 676 | -1 136 355 | 591 254 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Dobeles rajona Auru pagasta zemnieku saimniecība "STRAĢI"
- SIA "Line R"
- SIA "VILNIS KI"
- SIA KALETA
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "2A SERVISS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CHEERIO"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GB8 consulting"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PĀRSLA-APSARDZE"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SINTEC EU"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sils AM"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ĒRIKS OVV"
Kopsavilkums: Pilnsabiedrība "SBSC"
Pārskats
Pilnsabiedrība "SBSC" (reģ. nr. 40203245609) ir pilnsabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mūkusalas iela 41.
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījums bija 11 357 016 €, par 21,0% mazāk nekā gadu iepriekš (14 383 967 €). No 2020. līdz 2023. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 66,8% gadā. 2023. gada peļņa bija 591 254 € (5,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 4 publicētajiem gadiem. 2023. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 11 357 016 €.
Jāņem vērā
2023. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-422 954 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.