Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ĒRIKS OVV"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2021Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2021
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 37 547 | 28 157 | 28 684 | 32 110 | 19 874 | 23 203 | 32 610 | 37 226 | 18 685 | 28 623 | 35 766 | 42 955 | 44 906 | 41 165 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3553 | 2545 | 1714 | 993 | 844 | 787 | 1614 | 1383 | 1485 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7126 |
| Aktīvi kopā | 41 100 | 30 702 | 30 398 | 33 103 | 20 718 | 23 990 | 34 224 | 38 609 | 20 170 | 28 623 | 35 766 | 42 955 | 44 906 | 48 291 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 36 402 | 28 464 | 28 151 | 30 767 | 17 963 | 20 366 | 25 226 | 20 091 | 17 515 | 25 287 | 31 408 | 37 203 | 38 537 | 47 158 |
| Ilgtermiņa saistības | 173 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3810 | 12 458 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 36 575 | 28 464 | 28 151 | 30 767 | 17 963 | 20 366 | 29 036 | 32 549 | 17 515 | 25 287 | 31 408 | 37 203 | 38 537 | 47 158 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -344 | 34 | 9 | 89 | 419 | 869 | 32 | 872 | -3405 | 681 | 1022 | 1394 | 617 | -5236 |
| Pašu kapitāls kopā | 2205 | 2238 | 2247 | 2336 | 2755 | 3624 | 5188 | 6060 | 2655 | 3336 | 4358 | 5752 | 6369 | 1133 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 472 893 | 347 541 | 324 681 | 296 405 | 236 912 | 199 741 | 296 178 | 225 693 | 200 844 | 227 870 | 267 095 | 311 763 | 352 396 | 491 211 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 332 | 241 | 61 | 242 | 542 | -55 | 197 | 977 | -3405 | 801 | 1022 | 1394 | 617 | -5033 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 14 | 236 | 61 | 242 | 542 | 1069 | 197 | 977 | -3405 | 801 | 1022 | 1394 | 617 | -5236 |
| Pārskata gada peļņa | -344 | 34 | 9 | 89 | 419 | 869 | 32 | 872 | -3405 | 681 | 1022 | 1394 | 617 | -5236 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 30 | 24 | 22 | 22 | 21 | 21 | 19 | 14 | 11 | 10 | 10 | 12 | 13 | 13 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Dobeles rajona Auru pagasta zemnieku saimniecība "STRAĢI"
- Pilnsabiedrība "SBSC"
- SIA "Line R"
- SIA "VILNIS KI"
- SIA KALETA
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "2A SERVISS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CHEERIO"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GB8 consulting"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PĀRSLA-APSARDZE"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SINTEC EU"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sils AM"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ĒRIKS OVV"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ĒRIKS OVV" (reģ. nr. 42403007930) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Ludzas nov., Ludza, 18. novembra iela 21.
Finanšu rezultāti
2021. gadā apgrozījums bija 491 211 €, par 39,4% vairāk nekā gadu iepriekš (352 396 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2021). 2021. gads noslēdzās ar zaudējumiem 5236 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 14 publicētajiem gadiem. 2021. gadā darbinieku skaits bija 13. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 37 785 €. 2021. gada beigās bilances kopsumma bija 48 291 € un pašu kapitāls 1133 € (2,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2021. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.