SIA "Line R"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2024
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 17 928 | 17 947 | 61 353 | 107 681 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 13 658 | 17 208 | 13 567 | 12 739 |
| Aktīvi kopā | 31 586 | 35 155 | 74 920 | 120 420 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 11 811 | 17 085 | 41 800 | 73 392 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 11 811 | 17 085 | 41 800 | 73 392 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2275 | -1705 | 15 050 | 13 908 |
| Pašu kapitāls kopā | 19 775 | 18 070 | 33 120 | 47 028 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 71 243 | 111 901 | 133 650 | 105 933 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2275 | -1298 | 18 105 | 15 608 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2275 | -1705 | 15 050 | 13 908 |
| Pārskata gada peļņa | 2275 | -1705 | 15 050 | 13 908 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 4 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Dobeles rajona Auru pagasta zemnieku saimniecība "STRAĢI"
- Pilnsabiedrība "SBSC"
- SIA "VILNIS KI"
- SIA KALETA
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "2A SERVISS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CHEERIO"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GB8 consulting"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PĀRSLA-APSARDZE"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SINTEC EU"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sils AM"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ĒRIKS OVV"
Kopsavilkums: SIA "Line R"
Pārskats
SIA "Line R" (reģ. nr. 40203306797) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Balvu nov., Rugāju pag., "Lejupe".
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 105 933 €, par 20,7% mazāk nekā gadu iepriekš (133 650 €). No 2021. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,1% gadā. 2024. gada peļņa bija 13 908 € (13,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 4 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 35 311 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 120 420 € un pašu kapitāls 47 028 € (39,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.