SIA E89Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 85 644 | 61 560 | 280 235 | 347 553 | 234 138 | 208 231 | 293 392 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2 167 258 | 2 452 012 | 3 341 009 | 6 856 722 | 9 667 522 | 9 688 101 | 9 865 300 |
| Aktīvi kopā | 2 252 902 | 2 513 572 | 3 621 244 | 7 204 275 | 9 901 660 | 9 896 332 | 10 158 692 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 33 894 | 2 210 039 | 250 979 | 522 437 | 386 458 | 430 679 | 430 109 |
| Ilgtermiņa saistības | 2 265 800 | 0 | 171 388 | 3 641 991 | 4 351 920 | 4 211 538 | 4 073 076 |
| Saistības kopā | 2 299 694 | 2 210 039 | 422 367 | 4 164 428 | 4 738 378 | 4 642 217 | 4 503 185 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -49 792 | -49 675 | -104 656 | -159 030 | -151 746 | 90 833 | 401 392 |
| Pašu kapitāls kopā | -46 792 | 303 533 | 3 198 877 | 3 039 847 | 5 163 282 | 5 254 115 | 5 655 507 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 1586 | 4378 | 4250 | 1242 | 264 182 | 749 064 | 857 405 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -46 939 | -47 093 | -104 656 | -159 030 | 42 381 | 348 738 | 640 749 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -46 939 | -47 093 | -104 656 | -159 030 | -151 746 | 90 833 | 401 392 |
| Pārskata gada peļņa | -49 792 | -49 675 | -104 656 | -159 030 | -151 746 | 90 833 | 401 392 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "LP2 Management" — 2 kopīgas personas
- SIA "Pasta 14" — 2 kopīgas personas
- SIA "RCH Management" — 2 kopīgas personas
- SIA Alojas Biroji — 2 kopīgas personas
- SIA IREF Center — 2 kopīgas personas
- SIA IREF Retail 3 — 2 kopīgas personas
- SIA PB10 — 2 kopīgas personas
- SIA Provendi asset management AIFP — 2 kopīgas personas
- SIA V61 — 2 kopīgas personas
- SIA Zaļā 1 — 2 kopīgas personas
- AS Provendi Real Estate Fund
- SIA IREF Office
Kopsavilkums: SIA E89
Pārskats
SIA E89 (reģ. nr. 42103085029) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Elizabetes iela 13 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 857 405 €, par 14,5% vairāk nekā gadu iepriekš (749 064 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 185% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gada peļņa bija 401 392 € (46,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 428 703 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 10 158 692 € un pašu kapitāls 5 655 507 € (55,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA IREF Residential.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.