SIA "LP2 Management"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2017–2025
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 273 608 | 314 859 | 258 771 | 678 150 | 1 105 422 | 892 163 | 557 519 | 249 202 | 418 909 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8 116 415 | 12 835 083 | 17 505 495 | 16 924 830 | 16 312 667 | 16 251 723 | 15 069 728 | 15 831 795 | 16 222 287 |
| Aktīvi kopā | 8 390 023 | 13 149 942 | 17 764 266 | 17 602 980 | 17 418 089 | 17 143 886 | 15 627 247 | 16 080 997 | 16 641 196 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||
| Īstermiņa saistības | 352 652 | 403 947 | 5 630 709 | 863 203 | 869 222 | 792 542 | 386 042 | 458 569 | 403 443 |
| Ilgtermiņa saistības | 8 220 435 | 12 986 769 | 7 788 170 | 11 963 696 | 11 371 878 | 10 725 819 | 10 720 078 | 10 461 938 | 9 303 339 |
| Saistības kopā | 8 573 087 | 13 390 716 | 13 418 879 | 12 826 899 | 12 241 100 | 11 518 361 | 11 106 120 | 10 920 507 | 9 706 782 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -281 298 | -63 832 | -511 039 | 430 694 | 400 908 | 1 048 536 | -304 398 | 813 820 | 929 509 |
| Pašu kapitāls kopā | -183 064 | -240 774 | 4 345 387 | 4 776 081 | 5 176 989 | 5 625 525 | 4 521 127 | 5 160 490 | 6 934 414 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||
| Neto apgrozījums | 55 178 | 976 133 | 875 521 | 1 732 602 | 1 784 917 | 1 235 799 | 1 215 223 | 1 761 215 | 1 779 177 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -134 158 | 221 680 | -212 676 | 742 144 | 703 190 | 1 372 735 | 346 337 | 1 086 691 | 1 480 189 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -281 298 | -44 305 | -498 638 | 430 694 | 400 988 | 1 048 536 | -304 398 | 873 320 | 954 861 |
| Pārskata gada peļņa | -281 298 | -63 832 | -511 039 | 430 694 | 400 908 | 1 048 536 | -304 398 | 813 820 | 929 509 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 000 | 800 000 | 174 457 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Pasta 14" — 2 kopīgas personas
- SIA "RCH Management" — 2 kopīgas personas
- SIA Alojas Biroji — 2 kopīgas personas
- SIA E89 — 2 kopīgas personas
- SIA IREF Center — 2 kopīgas personas
- SIA IREF Retail 3 — 2 kopīgas personas
- SIA PB10 — 2 kopīgas personas
- SIA Provendi asset management AIFP — 2 kopīgas personas
- SIA V61 — 2 kopīgas personas
- SIA Zaļā 1 — 2 kopīgas personas
- AS Provendi Real Estate Fund
- SIA IREF Office
Kopsavilkums: SIA "LP2 Management"
Pārskats
SIA "LP2 Management" (reģ. nr. 40203058828) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā un reģistrā ir jau 9 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Elizabetes iela 13 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 779 177 €, par 1,0% vairāk nekā gadu iepriekš (1 761 215 €). No 2017. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 54,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 929 509 € (52,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 9 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 889 589 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 16 641 196 € un pašu kapitāls 6 934 414 € (41,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir AS Provendi Real Estate Fund.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.